سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۹۶۲۳
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷- ۴۱: ۲۰
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران در اجتماع مردمی در مسجد امام خمینی قزوین گفت: ایران تمام مولفه های قدرت اقتصادی را در اختیار داریم و رهبر انقلاب مدافع مردم سالاری و دمکراسی هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قزوین، سردار محمدرضا نقدی در دیدار با مردم انقلابی استان قزوین که در مسجد امام خمینی(ره) برگزار شد اظهار داشت: انقلاب اسلامی با معنویت به 40 سالگی رسیده‌ است و ملت ایران نشان دادند که لایق توصیف بزرگ امام راحل هستند و انقلاب را به ثمر رسانده و 40 سال تداوم دادند چرا که حفظ پیروزی از دستیابی به آن سخت‌تر است.

وی بیان کرد: رشد اقتصادی سیاسی،فرهنگی، نظامی ما نسبت به قبل از انقلاب بی نظیر بوده است،   انقلاب ما بزرگ‌ترین وقایع تاریخ را رقم زد با وجود اینکه نتیجه نظام‌های شاهنشاهی چیزی جز ظلم پادشاهان به مردم نبود اما ملت ایران، مردم با عظمتی هستند از آنجایی که انسان‌های بزرگی همچون دانشمندان در دامان فرهیختگی، علم و فضل این کشور وجود دارد.

برای رشد اقتصادی ۵ مولفه مورد نیاز بوده که نیروی انسانی، علم و تکنولوژی،فناوری، نقدینگی،مواد اولیه می باشند که ایران همه ظرفیت ها را دارد،ولی مدیریت ها باید انقلابی شود تا بتوانیم از بحرانها عبوری کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران در دوران حکومت این پادشاهان ظالم همچنان در قالب نهضت‌های گوناگون قیام کردند تا در مقابل ظلم و استبداد ایستادگی کنند.

وی بیان کرد: انقلاب بعد از چند هزار سال مبارزه در راستای عدالت و آزادی خواهی به ثمر رسید با وجود اینکه دشمن 40 سال از هر شیوه‌ای که علیه ابرقدرت‌ها همچون در جنگ نظامی، فرهنگی، تروریستی، نفوذی، اقتصادی و غیره استفاده کرده بود، چندین برابر علیه ملت ما به‌کار گرفته و شکست خورد و امروزه باید این انقلاب را پیش برد تا به اوج قدرت دست پیدا کنیم.

سردارنقدی ادامه داد: استقلال بدون خدشه رکن اصلی انقلاب است که با همت ملت ایران به 40 سالگی رسید همچنین آزادی اندیشه، عقیده و بیان دیگر رکن انقلاب بوده که دشمنان نمی‌پذیرند ولی امروز کشور ما از آزادترین کشوهای جهان بوده و مردم 

سردار نقدی: انقلاب اسلامی با "نه شرقی نه غربی" به 40 سالگی رسیدسردار نقدی: هجمه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی بسیار شدید است، انقلاب را در طول ۴۰ سال یک روز راحت نگذاشتند و در مسیر پیشرفت آن کارشکنی کردند.

وی تاکید کرد:ولایت فقیه حافظ رای مردم و مردم سالاریبوده است و دمکراسی و جمهوریت کشور ایران در جهان نظیر ندارد اما در دموکراسی‌های مدیریت شده دنیا که در قالب حزب تشکیل شده‌اند مردم تنها در ظاهر حق انتخاب دارند و در ایران شرکت در انتخابات یکی از هزاران اختیاراتی است که دارند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ولایت‌فقیه نه تنها دیکتاتوری نیست بلکه ستون اصلی آزادی و مردم‌سالاری است ولی در مواقعی که خلاف اسلام رخ دهد، در مقابل این وقایع ایستادگی خواهند کرد و جایگاه ایشان در انقلاب نیز به عنوان راهنما بوده که در صورت تبعیت ملت ایران، سعادت و پیروزی نصیب آنها شد.

نقدی تصریح کرد: پیشرفت‌های کشور ما در میان جهان بی‌نظیر بوده چرا که عده‌ای منویات ولایت را در کشور پیاده کرده و در این کشور پزشک و دانشمند پرورش دادند و مردم بی‌سواد ایران در سال 57، امروز ماهواره‌های عظیم پرتاب می‌کنند و در عرصه‌های سلول‌های بنیادی، مسائل هسته‌ای و نانوتکنولوژی در میان 10 کشور برتر جهان بوده و حرفی برای گفتن دارند.

در سال ۹۶، ده برابر کل دوران پهلوی چاپ کتاب داشته ایم

وی تاکید کرد: در سال گذشته 107 هزار عنوان کتاب چاپ شده که 10 برابر تمام چاپ‌های دوران پهلوی است و را‌ه‌های روستایی 500 برابر افزایش یافته و در تمام شئون کشور پیشرفت‌های بزرگی رخ داده و با وجود پیشرفت‌ همگام با تمام دنیا، اما جایگاه کشور ایران در میان کشورهای جهان ارتقا یافته است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: 2 میلیون جوان ایرانی به راهپیمایی اربعین رفتند که نتیجه 40 سال تلاش دشمن جهت دست برداشتن ملت ایران از انقلاب و ائمه بود چراکه مردم مقتدر ایران با هزینه کردن 2 هزار میلیارد ریال و در بدترین شرایط اقتصادی با حضور پرشور خود، اقتدار و عزت و پای‌بندی به اعتقادات خود را به دشمن نشان دادند.

وی ادامه داد: مشکل امروزه کشور ایران ساده‌ترین مشکل پیش‌روی انقلاب است چرا که ملت ایران در عرصه‌هایی همچون مقابله با قدرت شاهنشاهی با دست‌های خالی، غلبه بر سازمان‌های جاسوسی دنیا پس از انقلاب، 8 سال جنگ با نیروهای بعثی عراق و مقابله با تحریم علیه ایران و غیره ایستادگی کرده و مشکلات را سپری کردند.

وی در پایان به برخی دستاوردهای انقلاب اشاره و عنوان کرد: در دوران جنگ نمی توانستیم یک خمپاره درست کنیم اما امروز موشک با برد ۲۰۰۰کیلومتر می سازیم و این فناوری را داریم‌که به اندازه دکترین دفاعی برد موشک هایمان را افزایش دهیم. در بحث بهداشت، راه،کشاورزی، در دنیا قدرتمند هستیم که در دوره شاه ۱۸میلیون تن تولید محصولات کشاورزی داشتیم‌اما امروز ۱۲۰میلیون تن تولید داریم و ۱۰میلیارد دلار صادرات محصولات کشاورزی داریم.

1002/پ30/ب

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar