سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۹۶۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷- ۳۱: ۲۲
با هدف پشتیبانی وتقویت تشکل های علمی و پژوهشی ؛
میلاد مومنی ، نخبه بسیجی ، از اجرای طرح " پایگاه علمی " با هدف پشتیبانی وتقویت تشکل های علمی و پژوهشی در شهرستان چرداول ، خبر داد.

به گزارش گزارش خبرگزاری بسیج، میلاد مومنی ، نخبه بسیج، در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص طرح "پایگاه علمی" در شهرستان چرداول ، گفت : طرح پایگاه علمی یک حرکت امید بخش برای نسل جوان و شناسایی ورفع خلأ های موجود در ساز و کارهای حوزه علمی بسیج می باشد.
وی افزود:  پایگاه علمی به پایگاه هایی اطلاق می شود که علاوه بر فعالیت های فرهنگی،تربیتی  ، دارای فعالیت های اثر بخش در حوزه های توانمند سازی علمی،پژوهشی ،دانشی و مهارتی برای اعضای عادی و فعال خود می باشند وبه منظور ایجاد ظرفیت های نو جهت تحقق جذب حداکثری در بسیج وبا هدف گذاری مناسب وتقویت وتوسعه فعالیت های علمی و آموزشی اجرا می شود.

میلاد مومنی ، اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح،  یک حرکت امید بخش برای نسل جوان و شناسایی ورفع خلأ های موجود در سازوکار های حوزه علمی بسیج می‌باشد واز دیگر اهداف طرح پایگاه علمی پشتیبانی وتقویت تشکل های علمی و پژوهشی برای ورود بسیجیان وسایر جوانان برای ورود به عرصه علم و دانش می باشد و یکی از عواملی که باعث شد این گونه پایگاه ها به وجود آید موضوع حمایت از مبتکران ،مخترعان ومحققان  بسیجی بوده ،جهت رشد  هدایت فناوری و همچنین بهره مندی از اختراعات سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین سایر خدمات علمی و پژوهشی به آحاد وقشرهای مختلف بسیج می باشد.

وی با اشاره به اجرای این طرح ، افزود: طرح "پایگاه علمی "  علاوه بر پایگاه مسجد ولی عصر (عج) شهر سرابله ، در یکی از پایگاه های مقاومت خواهران اجرایی شده است و همچنین در دانشگاه های دیگر از جمله جهاد دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی وابسته به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اجرایی شده است و خوشبختانه پیرو اطلاع رسانی از طریق فضای مجازی وجراید کثیر الانتشار و توزیع بروشور در سطح شهرستان تبیین خدمات پایگاه بصورت همه روزه از خدمات پایگاه علمی بهره مند و همچنین متقابلاً پایگاه علمی پژوهشی با برگزاری کلاس های تقویتی،مهارتی وحمایت از طرح های نو و توجیهی وایده های موفق حمایت می نماید.

این نخبه بسیجی در ادامه گفت: سازمان بسیج علمی پژوهشی ، مبالغی بلا عوض تا سقف چهل میلیون ریال به طرح های منجر به محصول در حوزه های فنی و مهندسی ،دفاعی وکشاورزی وحمایت از پایان نامه های بسیجیان و استفاده بسیجیان از تجهیزات آزمایشگاهی ، اختصاص داده است و همچنین در این طرح علاوه بر بسیج وسپاه تفاهم نامه هایی با دانشگاه های شهرستان از جمله دانشگاه آزاد اسلامی واحد سرابله،پیام نور،علمی کاربردی وکولاک غرب بسته شده است که بسیجیان پایگاه علمی جهت انجام کارهای تحقیقاتی وآزمایشگاهی خود بدون محدودیت در این مراکز حضور داشته باشند .

وی در پایان بیان داشت: از جمله فعالیت های این پایگاه بازدید از کارخانجات سطح شهرستان مثل کارخانه  آرد وشرکت کوشاک غرب ، غبار روبی مزار شهدای گمنام خبرگزاری جلسات علمی و آموزشی،اجرای برنامه کوهنوردی با حضور بسیجیان شورای پایگاه مقاومت علمی بوده است.

 طرح

طرح

طرح

طرح

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: