سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۹۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷- ۱۲: ۰۸
یکی از مسئولان سپاه آذربایجان شرقی در گفتگو با بسیج:
یکی از مسئولان سپاه آذربایجان شرقی گفت: دشمن امروز به علت اینکه در نبرد سخت از مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران مستاصل شد، با نبرد نرم و نفوذ به میدان آمده است.

محرم غفاری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، افزود: دشمن با روندی پیچیده تلاش دارد جنبه های حاکمیتی نظام را با ابعاد مختلف نفوذ فرهنگی و سیاسی درگیر کند.

وی با بیان اینکه دشمن با عنوان یک شکل مطرح نیست و با همه ایادی و ابزارهای خود در عرصه جنگ نرم وارد شده است، اظهار داشت: نفوذ فرهنگی دشمن از طریق این ایادی و ابزارها طیف های مختلف اجتماع را تحت تاثیر خود قرار می دهد.

غفاری ادامه داد: دشمن با درگیر کردن نخبگان جامعه، صنعت، افکار عمومی و ... با شبهه افکنی و القاهای مختلف درصدد رسیدن به اهداف خود در مقابله با نظام است.

معاون علمی، پژوهشی سپاه آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: نفوذ فرهنگی و سیاسی دشمن حتی از طریق کشورهایی که با آن ها رابطه حسنه داریم نیز گاهی اتفاق می افتد و تاثیر خود را می گذارد.

غفاری سلطه گری نظام سلطه را از طریق نفوذ فرهنگی مهم ترین مساله خواند و یادآور شد: باید به مساله فرهنگ( باورها، اعتقادات، آداب و ...) توجه ویزه ای داشته باشیم چراکه نفوذ فرهنگی با تفییر این مولفه ها فرهنگ را تغییر می دهد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar