سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۹۹۷۰۹
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷- ۰۸: ۰۹
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان:
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: روحانیت به علت وظیفه و الگو و رسالتی که دارند در طول این 40 سال انقلاب توانسته اند همیشه الگو و اسوه مردم و آحاد جامعه در راستای بصیرت افزایی و روشنگری باشند.

حجت الاسلام علی عبدالهی، مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با خبرنگار بسیج در زاهدان گفت: بسیج یک نهادی است که در بطن انقلاب توسط امام خمینی (ره) تأسیس شد و نقش بسیاری در همه امورایفا می‌کند.

وی یکی از نقش‌های بسیج در جامعه امروزی را تقویت انقلاب و مبارزه با استکبار ستیزی دانست و بیان کرد: بسیج در راستای استکبار ستیزی برنامه‌های متفاوتی را ارئه می‌کند یکی از تفکرات بسیجیان سلحشور ما این است که در مقابل استکبار ایستادگی می‌کنند و زیر بار ظلم نمی‌روند.

حجت الاسلام عبدالهی افزود: مقاومت و پایداری قشر طلبه و روحانی ایجاب می‌کند که مقوله استکبارستیزی را در بین بسیجیان ترویج دهیم و این روحیه و تفکر بسیج امروز در کشور‌های مختلف جهان و کشور‌های منطقه از جمله عراق، فلسطین، سوریه، یمن، لبنان و... صادر شده است و اگر جبهه مقاومت در این کشور‌ها به پیروزی می‌رسد و باعث شکست استکبار می‌شود همان روحیه تفکر بسیجی است که ظهور و بروز داشته است.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: روحانیت به علت وظیفه و الگو و رسالتی که دارند در طول این ۴۰ سال انقلاب توانسته اند همیشه الگو و اسوه مردم و آحاد جامعه در راستای بصیرت افزایی و روشنگری باشند.

این مسئول با تاکید بر این مطلب که همان گونه که علما و روحانیت در پیروزی انقلاب نقش اساسی داشته اند در ادامه و استمرار انقلاب روحانیت این نقش را به خوبی ایفا کرده اند و باعث شده اند که مردم در برابر استکبار ایستادگی کنند، تصریح کرد: علما نقش اول را به خوبی ایفا کرده اند و توانسته اند در راستای ترویج و تفکر انقلابی و حمایت از، ولی فقیه و گفتمان حضرت امام و رهبری این نقش را ایفا کنند.

عبدالهی تفکر و روحیه بسیجی را تفکر و روحیه پایداری و استقامت در همه صحنه‌ها برشمرد و ادامه داد: بسیج این نهاد مقدس توانسته با قناعت و صرفه جویی برنامه‌های بزرگی را در جامعه و کشور ما به نحو احسن اجرا کند.

وی با تاکید بر این نکته که در راستای اقتصاد مقاومتی هم بسیج برنامه‌های متنوع و زیادی دارد و می‌تواند از این تفکر و روحیه و پایداری و الگوگیری درست نقش اساسی را ایفا و اقتصاد مقاومتی را در جامعه ترویج دهند، افزود: بسیج طرح‌های مناسبی را در راستای اجرای این مهم اجرا کرده و در میان جامعه توانسته نقش روشنگری و بصیرت افزایی داشته باشد.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در پایان خاطر نشان کرد: اقتصاد ما از درون قابلیت این را دارد که در برابر تحریم‌ها ایستادگی کند و مقاومت داشته باشد و اقتصاد ما باید پویا و شکوفا باشد و این جنگ اقتصادی را پست سربگذارند و مشکلات مردم را با روحیه انقلابی –تفکر بسیجی مرتفع کنند و این روحیه باید در میان مسئولین ظهور و بروز کند تا با پیروی از فرامین رهبرفرزانه انقلاب این مشکلات را پست سر بگذاریم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar