سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۰۰۲۷۴
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷- ۳۹: ۱۴
با امضای تفاهم نامه بین کمیته امداد و سازمان استاندارد آذربایجان شرقی؛
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: تفاهم نامه همکاری بین این نهاد و سازمان استاندارد استان با هدف تهیه و تدوین استانداردهای تشویقی برای تولیدات مددحویان تحت حمایت، به خصوص در زمینه فرش دستباف منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان، محمد کلامی، افزود: کمک به بهبود فضای کسب و کار مددجویان، کمک به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی روحیه کار و خوداتکایی، همکاری در زمینه تثبیت اشتغال مددجویان و استفاده بهینه از منابع موجود برای گسترش فرهنگ نیکوکاری از دیگر اهداف تفاهم نامه همکاری این نهاد با سازمان استاندارد استان است.              

وی ادامه داد: این تفاهم نامه در 9 ماده و در دو نسخه که هر کدام حکم واحد دارند تهیه و به امضای طرفین رسید و از تاریخ امضا قابل اجرا است.                                                       

کلامی با اشاره به تعهدات مشترک طرفین در این تفاهم نامه، بیان کرد: ایجاد ساز و کار لازم برای اختصاص غرفه در نمایشگاه های برگزار شده طرفین، همکاری در زمینه های آموزشی، فنی، توانمندسازی و کاریابی و همکاری در برگزاری برنامه های مشترک از جمله روز استاندارد، جشن خودکفایی و نمایشگاه ها از مهم ترین تعهدات مشترک طرفین در این تفاهم نامه است.     

                                                                                             

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: