‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۰۰۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷- ۲۴: ۱۶
کاکاوند طراح ربات کاوشگر معدن در گفتگو با بسیج:
یک کارشناس فنی خودرو سازی گفت: در جنگ دفاع مقدس که ابرقدرت های دنیا هشت سال مقابل ایران بودند جوانان ایرانی با اراده و همتی که داشتند، نگذاشتند ذره ای از خاک این کشور به دست دشمن بیفتد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از اراک؛ عماد کاکاوند طراح و ساخت ربات کاوشگر معدن در پاسخ به سوالی مبنی بر راه کار عبور از جنگ اقتصادی و نقشه های ظالمانه دشمنان گفت: همه جوانان ایرانی از یک استعدادهای قوی و برتری برخوردار هستند و در حقیقت اگر بخواهند و همت بورزند همه راه کارها را می دانند، اگرچه حمایت های مسئولین آن چنانی نیست و برخی مواقع وجود ندارد ولی اگر بخواهیم می شود.
وی افزود: در برابر نقشه های پیچیده و ظالمانه دشمنان فقط باید جوانان ایرانی اراده کنند و بخواهند، تمام قدرت های دنیا در برابر الگوی جوانان ایرانی حیرت زده هستند.
طراح و ساخت ربات کاوشگر معدن تأکید کرد: در جنگ دفاع مقدس که ابرقدرت های دنیا هشت سال مقابل ایران بودند جوانان ایرانی با اراده و همتی که داشتند ،نگذاشتند ذره ای از خاک این کشور به دست دشمن بیفتد.
وی افزود: امروز هم در جنگ نرم و اقتصادی جوانان ایرانی پتانسیل عبور از مشکلات را داریم ولی باید یک هدایت بخشی توسط سازمان ها و نهادها شکل بگیرد که آنها در راستای رسیدن به هدف هدایت کنند.
طراح و ساخت ربات کاوشگر معدن بیان داشت: می می توانیم مستقل باشیم و خودمان برای خودمان باشیم و پیشرفت کنیم و جوانان این پتانسیل را در مقاطع مختلف زمان نشان داده اند.
وی افزود: در طول 40 سال عمر با افتخار انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیار زیادی وجود دارد که نمونه آن رشد علمی کشور و صنعت دانشگاه بسیار فوق العاده بوده اند اما ارتباط عملی دانشگاه و صنعت ضعیف است و از حالت تئوری محوری باید خارج شود و باید به صنعتی محور تبدیل بشود.
طراح و ساخت ربات کاوشگر معدن تصریح کرد: متأسفانه این روزها کیفیت پایین در خودرو سازی باعث آسیب های بزرگی شده است و این از بی کیفیتی قطعات استفاده شده نشأت می گیرد که به دلیل عدم تقویت تولید داخلی ما در این بخش به شدت ضعیف هستیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar