سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۰۰۳۰۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷- ۰۶: ۱۸
با هدف ایجاد فرهنگ ناب مهدوی/
یاسر رشیدی، نخبه بسیجی، از اجرای طرح " سه شنبه های مهدوی " در شهر ایلام ، به منظور راه سازی برای آینده انقلاب با استفاده از کادرسازی انقلابی محور و معرفی بسیج بعنوان یک نیروی مردمی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، یاسر رشیدی ، نخبه بسیجی، در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص طرح" سه شنبه های مهدوی " گفت: به منظور ایجاد بستر سلامت روحی و نشاط مردم در تمام مکانها و استفاده از نام انقلاب اسلامی و امام و رهبری در تبیین فکری نوجوانان و جوانان بعنوان الگوی فکری و عملی و روش های مهندسی معکوس در تقابل با دشمن در جذب فکری مردم ، راه سازی برای آینده انقلاب با استفاده از کادرسازی انقلابی محور و معرفی بسیج بعنوان یه نیروی مردمی ، این طرح تدوین شد.

وی با اشاره به هدف از اجرای این طرح، اظهار کرد: هدف از طراحی  این طرح، ایجاد فرهنگ ناب مهدوی با استفاده از ابزارهایی چون کمک به هم نوع در شرایط سخت  و انجام فریضه انفاق در جامعه ، اماده سازی آحاد مردم برای ایجاد حکومت جهانی امام مهدی    ، معرفی انقلاب اسلامی بعنوان پرچمدار نهضت جهانی مهدویت با استفاده از بسیج مردمی در اجرای طرح ،ایجاد سبک زندگی اسلامی و عملی کردن رهنمودهای رهبری در سطح جامعه ، اجرای یک فرهنگ سازی در سطح جامعه برا سالهای آینده و تاثیر گذاری بر تمام اقشار در راهبرد اینکه نذری دادن میتواند مثلا صلواتی کردن یک نانوایی هم باشد و ریشه کن کردن برخی موضوعات فرهنگی-اجتماعی ومعیشتی مردم حاشیه نشین ، است.

یاسر رشیدی با اشاره به اینکه این طرح در قالب موضوعات مختلف ایجاده شده است ، بیان داشت : این طرح در قالب موضوعات مختلفی از جمله ، برپایی ایستگاههای صلواتی در سطح شهر ، توزیع سی دی-کتب دینی –برشور تبلیغاتی ، برگزاری نشست های اعتقادی در مساجد و مدارس سطح شهر با موضوعات اعتقادی و اسلامی و محوریت سبک زندگی اسلامی- طب سنتی و.. ایجاد شده است.

 طرح

طرح

طرح

طرح

طرح

طرح

طرح

طرح

طرح

 

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar