سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۰۷۲۲۲
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۷- ۰۳: ۱۵
مسئول سابق سازمان بسیج طلاب در گفتگو با «بسیج»:
حجت الاسلام شاهردوی گفت: عشق به ولایت فقیه؛رمز پیروزی بسیج برای مقابله با دشمن است و همین عشق باعث می شود که جانش را به راحتی فدا کند، چرا که به آن باور قلبی دارد.

حجت الاسلام محمود محمدی شاهرودی مسئول سابق سازمان بسیج طلاب و روحانیون در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه بسیج در پروژه نفوذ دشمن و جلوگیری از آن قدم های بزرگی برداشته و نقش بسیج در تمامی بخش های نظام غیرقابل انکار است، گفت:واژه بسیج دربرگیرنده ارزش های الهی و زیبایی هاست و مقام معظم رهبری هم در اهمیت این واژه بارها تاکید کرده اند که بسیجی یعنی حضرت علی(ع) که تمام وجودش را وقف اسلام بود.

 

وی در ادامه با بیان اینکه در دنیا مولفه هایی برای قدرتمند نشان دادن یک ملت وجود دارد که ویژه ترین مولفه های قدرت این است که یک قشر عظیمی خود را فدای یک هدف کنند، خاطر نشان کرد:امروز بسیجیان ما آمادگی خود را برای حمایت و فرمانبرداری از رهبری با تمام جان خود اعلام کرده اند و از اهداف الهی دفاع می کنند و دنیا نیز قدرت ایران را از رهبری الهی و جانفشانی بسیجی ها می دانند.

 

مسئول سابق سازمان بسیج طلاب در پایان با بیان اینکه عشق به ولایت فقیه؛رمز پیروزی بسیج برای مقابله با دشمن است، ابراز داشت: بسیج و بسیجی عاشق اسلام و ولایت فقیه است و همین عشق باعث می شود که جانش را به راحتی فدا کند، چرا که به آن باور قلبی دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar