سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۰۷۲۲۷
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷- ۰۶: ۱۵
مسئول سابق سازمان بسیج عشایر در گفت و گو با «بسیج»:
سردار محمدی با بیان اینکه دغدغه بسیج، حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی است، گفت: بسیج برای مقابله با نفوذ و برای اجرای مسائلی که در گفتمان انقلاب اسلامی وجود دارد، به خوبی انجام وظیفه می کند.

سردار پاشا محمدی مسئول سابق سازمان بسیج عشایر در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه یکی از وظایف بسیج، مقابله با تهدیدات نرم و سخت دشمن است، گفت:با تمام وجود وارد عرصه شده تا ملت ایران خصوصاً نسل جوان را از بین ببرد؛ بنابراین بسیج باید با آگاهی در مقابل نفوذ دشمن ایستادگی کرده و از حقوق ملت ایران دفاع کند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه هر زمان بسیج احساس خطر برای کشور کند با بصیرت وارد عرصه شده و به نحو احسن نقش ایفا می‌کند، اظهار داشت: برای هر موضوعی که در مبانی انقلاب اسلامی بخواهیم درباره آن صحبت کنیم بسیج باید ایفای نقش کند و در مقابل نفوذ دشمن خط مقدم پیکار با دشمن باشد.

 

سردار محمدی خاطر با اشاره به اینکه دغدغه بسیج حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی است نشان کرد: بسیج یعنی آماده شدن برای حفظ آرمان هایی که انقلاب ترسیم کرده است؛ بنابراین برای مقابله با نفوذ و برای اجرای مسائلی که در گفتمان انقلاب اسلامی وجود دارد، بسیج دغدغه مند است و وظیفه اش را انجام می دهد.

 

مسئول سابق سازمان بسیج عشایر در پایان ابراز داشت: بسیج یعنی آماده شدن برای کارهای ارزشی که مبانی و آرمان های انقلاب است؛ بایدها و نبایدهایی که انقلاب اسلامی برای ما ترسیم کرده است و به عقیده بنده فلسفه تشکیل بسیج این است و معنای لغوی بسیج هم به معنای آماده شدن است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar