سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۰۷۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷- ۰۷: ۱۵
قدیانی در گفت و گو با«بسیج»:
مسئول سابق سازمان بسیج علمی و فناوری با بیان اینکه بسیج نقش آگاهی بخشی به مردم درباره پروژه نفوذ دارد، گفت: پروژه نفوذ، امري بديهي است و كساني كه اين واقعيت را نمي ببيند، بايد در ابزارهاي شناختي خود بازنگري كنند.

حسین قدیانی مسئول سابق سازمان بسیج علمی و فناوری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به اینکه بسيج به لحاظ كيفيت نيروي انساني، عمدتاً در برگيرنده  تركيبي از مجموعه هاي مخلص، مومن و متعهد به انقلاب اسلامي است، گفت: چنين مولفه هايي به سازمان بسيج مستضعفين موقعيت و توانمندي خاص و برجسته اي در امر مبارزه با نفوذ دشمن مي بخشد.

وی با اشاره به هجمه های دشمن در طول سال های اخیر نسبت به سپاه و بسیج افزود: متاسفانه در طول سال هاي اخير، جرياناتي با متهم كردن ارزشي ها به افراطي گري، به  دنبال خدشه وارد كردن به اصول اصلي انقلاب هستند و با این اقدامشان به سمت خواسته های دشمن قدم بر می دارند که نیاز است که در نوع رفتار و راه خودشان بازنگری انجام دهند.

 

 

قدیانی در پایان با بیان اینکه بسیج نقش آگاهی بخشی به مردم درباره پروژه نفوذ دارد، خاطر نشان کرد: پروژه نفوذ، امري بديهي است و كساني كه اين واقعيت را نمي ببيند، بايد در ابزارهاي شناختي خود بازنگري كنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar