سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۰۸۷۶۷
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷- ۱۴: ۱۲
مسئول سازمان بسیج علمی استان:
سرهنگ نادر ارسلانی، از تشکیل شورا نخبگان در این سازمان خبر داد و اظهار داشت: سیاست گذاری، تعریف صورت مسئله و تعریف برخی از چالش های استانی، بر عهده شورا نخبگان خواهد بود.
شورا نخبگان، در سازمان بسیج علمی استان تشکیل می شود 
 

به گزارش سرویس خبری بسیج علمی خبرگزاری بسیج از استان آذربایجان شرقی، سرهنگ نادر ارسلانی مسئول سازمان بسیج علمی استان، از تشکیل شورا نخبگان در این سازمان خبر داد و اظهار داشت: سیاست گذاری، تعریف صورت مسئله و تعریف برخی از چالش های استانی، بر عهده شورا نخبگان خواهد بود.

 

وی خاطرنشان ساخت: کارگروه های مهندسی پزشکی، صنعت، زیست فناوری، فرهنگی و…  به وسیله تعامل با شورا نخبگان سازمان، به بررسی و حل چالش های استانی اقدام خواهند کرد، همچنین برای هر کارگروه سایتی مجزاء برای ارائه دستاورد ها، در نظر گرفته شده است.

 

مسئول سازمان بسیج علمی استان با بیان این که دبیرخانه ای نیز برای شورا نخبگان در نظر گرفته شده است، ابراز داشت: دبیرخانه وظیفه اخذ و پذیرش طرح های ارسالی کارگروه ها، آماده سازی افراد برای مسابقات علمی، برنامه ریزی برای بازدید ها، و مشاوره را بر عهده خواهد داشت.

 

وی به برنامه های آتی این شورا پرداخت و اذعان داشت: در آینده، تشکیل پردیس شرکت های دانش بنیان نیز در نظر گرفته شده است تا کارگروه ها در محیطی مجتمع و علمی، به وظایف خود بپردازند.

 

ارسلانی با تاکید بر اهمیت آشنائی نخبگان و فناوران با مسائل حقوقی، در زمینه عقد قراردادها و…، تصریح کرد: در قالب مراکز هدایت، مشاور حقوقی در زمینه های علمی، در نظر گرفته شده است تا نخبگان و فناوران از لحاظ مسائل حقوقی، حساب شده عمل کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar