سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۰۸۷۹۷
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷- ۴۰: ۱۲
مسئول اردویی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در گفت و گو با «بسیج»:
زارعی گفت: بحمدالله امسال آثار ادبی و هنری ارسالی به دبیرخانه جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور استان اردبیل از نظر کمی و کیفی، رشد قابل توجهی داشته است.

صالح زارعی مسئول اردویی راهیان نور سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگ و جامعه خبرگزاری بسیج با اشاره به اهمیت جشنواره ره آورد سرزمین نور به عنوان یکی از جشنواره های راهیان نور اظهار داشت: جشنواره ره آورد سرزمین نور همه ساله با موضوع راهیان نور و دفاع مقدس و در رشته های شعر، داستان، عکس،فیلم، دلنوشته و خاطره نویسی و ... ویژه زائران راهیان نور برگزار می شود و استان اردبیل هم در این حوزه فعالیت دارد و امسال یک هزار و 300 اثر ادبی و هنری در رشته های دلنوشته، خاطره نویسی، عکس و فیلم کوتاه به دبیرخانه جشنواره سرزمین نور استان اردبیل ارسال شده است.

وی ادامه داد: طی جلساتی که بین مسئولان اردویی سپاه اردبیل در حال برگزاری است، پیش بینی می شود که جشنواره استانی ره آورد سرزمین نور در نیمه دوم اسفند ماه در استان اردبیل برگزار شود و از نفرات برتر تجلیل به عمل آید.

زارعی تاکید کرد: آثار منتخب در استان اردبیل، برای داوری به دبیرخانه دائمی جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور در تهران اعزام می شود تا داوری شود و منتخبان کشوری این دوره از جشنواره هم انتخاب شود و سال گذشته 4 برگزیده استان اردبیل، جزو نفرات برتر کشوری این دوره از جشنواره بودند.

مسئول اردویی راهیان نور سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به اینکه امسال ارسال آثاری به دبیرخانه جشنواره ره آورد سر زمین نور استان اردبیل رشد قابل توجهی داشته است، تاکید کرد: همه ساله شاهد رشد تعداد شرکت کنندگان در جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور هستیم و امسال کار گروه ویژه ای تشکیل داده ایم تا آثار منتخب در رشته های ادبی مثل خاطره نویسی و دلنوشته را انتخاب نمایند تا براساس آن، کتاب دلنوشته زائران راهیان نور را منتشر نماییم که قطعا اثر فاخری خواهد بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بحمدالله امسال آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور استان اردبیل از نظر کمی و کیفی، رشد قابل توجهی داشته است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar