سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۰۹۲۲۹
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷- ۲۰: ۱۰
یکی از اعضای بسیج ادارات مشهد در گفت و گو با «بسیج»:
زهره اکبرزاده گفت: توانمندسازی زنان سرپرست خانوار یکی از دستاوردهای اقتصادی چهل سالگی انقلاب است لذاصرفا از لحاظ اقتصادی اهمیت ندارد بلکه این گروه از افراد آسیب پذیر در ابعاد مختلف نیاز به توانمندشدن دارند.

 توانمندسازی زنان سرپرست خانوار یکی از دستاوردهای اقتصادی چهل سالگی انقلاب است

زهره اکبرزاده یکی از اعضای بسیج ادارات مشهد در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: از آنجایی که زنان بیشتر از مردان در معرض فقر و آسیب های اجتماعی قرار دارند لذا وجود موانع و محدودیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در سر راه رشد و پیشرفت وضعیت زنان موجب رویکردهایی همچون توانمندسازی زنان شده است.

 

وی با بیان اینکه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار یکی از دستاوردهای اقتصادی چهل سالگی انقلاب است افزود: توانمند کردن زنان سرپرست خانوار صرفا از لحاظ اقتصادی اهمیت ندارد بلکه این گروه از افراد آسیب پذیر در ابعاد مختلف نیاز به توانمندشدن دارند.

 

اکبرزاده در خاتمه خاطرنشان کرد: تاکید بر توانمندسازی زنان سرپرست خانوار نه تنها دلایل انسان دوستانه دارد چراکه به دلیل اهداف توسعه ای و نقشی که می توانند در رشد اقتصادی داشته باشند مطرح است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar