سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۰۹۹۵۱
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷- ۴۴: ۱۸
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز درگفتگو با «بسیج»؛
دکتر علی جمال محمدی رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز گفت : با همراهی اعضای بسیج جامعه پزشکی، اعضای هیئت مدیره و شورای دانشجویی نظام پرستاری استان و تعدادی از دانشجویان از آسایشگاه خیریه کهریزک بازدید بعمل آمد.

دکتر علی جمال محمدی اظهار کرد : در این بازدید از مراکز نگهداری سالمندان، معلولان و سایر بخش ها بازدید گردید.

 رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان البرز خاطر نشان کرد : مصادف با دهه مبارک فجر با همراهی تعدادی از اعضای بسیج جامعه پزشکی، هیئت مدیره نظام پرستاری، شورای دانشجویی نظام پرستاری و تعدادی از دانشجویان با تقدیم شاخه گل و شیرینی از بخش های نگهداری سالمندان، معلولان و ... عیادت نموده و از گروه های درمانی حاضر در مرکز تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 وی در پایان اظهار کرد : در بازدیدی که در بهمن ماه و مصادف با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر انجام شد، ضمن تقدیر و تشکر از ریاست و گروه های درمانی حاضر در مرکز، اعضای بسیج جامعه پزشکی، هیئت مدیره نظام پرستاری، شورای دانشجویی نظام پرستاری و دانشجویان شرکت کننده در این برنامه کمال تشکر را دارم و امیدوارم که بتوانیم در کنار هم در برنامه های متنوع دیگر نیز حضور داشته باشیم.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar