سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۰۹۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷- ۰۱: ۱۹
حجت الاسلام والمسلمین محمدحسنی:
رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی ارتش گفت: به دست آوردن استقلال کامل ایران اسلامی در برابر دشمن بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری بسیج،حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی، رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی ارتش، با اشاره به این موضوع مبنی بر اینکه مسئولان بدون مردم هیچ هستند، گفت: اگر مردم باشند، مسئولان می توانند سیاست ها وراهبردهای خود را پیش ببرند. همچنین مسئولان بدون مردم صفر هستند.
وی افزود: استقرار حکومت خدا به جای حکومت طاغوت و ارتقای استقلال و به دست آوردن استقلال کامل ایران اسلامی در برابر دشمن بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است.
رئیس سازمان عقیدتی، سیاسی ارتش تصریح کرد: اگر دشمن از دستاوردهایی که در این نمایشگاه ها به نمایش گذاشته شده مطلع شود، یقینا آنها را در رسیدن به خود از گذشته ناامید تر خواهد کرد و بازدید از این نمایشگاه امید به دستیابی آرمان های بلند تر را در دل مردم بیشتر می کند.
وی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را محلی مناسب برای برگزاری نمایشگاه ملی دستاوردهای ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: این موزه بیانگر ارتباط روحی میان مردم و آفرینندگان حماسه دفاع مقدس است، درحقیقت می خواهیم بگوییم پیوند ما با فرهنگ ایثار، شهاد و جهاد در راه خدا هرگز گسستنی نیست.

 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar