سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۱۱۴۹۱
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷- ۱۰: ۲۲
۱ز ۱۵۰ بسیجی برتر درهمایش حلقه های صالحین سپاه ناحیه مهدیشهر با حضور مربیان و سرگروههای حلقه های صالحین در سالن همایش شهید بیدقی مهدیشهر تجلیل شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، ۱ز ۱۵۰ بسیجی برتر درهمایش حلقه های صالحین سپاه ناحیه مهدیشهر با حضور مربیان و سرگروههای حلقه های صالحین در سالن همایش شهید بیدقی مهدیشهر برگزار شد.
حجت الاسلام بارانی امام جمعه مهدیشهر در همایش حلقه های صالحین بسیجیان پایگاههای بسیج سپاه ناحیه مهدیشهر بیان داشت: بصیرت نور و بیداری و آخرت شناسی،خود شناسی را با خود به همراه دارد،حضرت زهرا سلام الله با شناخت چه عوامل توانست به بصیرت و بینش برسد، باید بدانیم حقیقت انسان در قلبش وجود دارد و انسان مرتب زیر و رو میشود،بسیجی یعنی معنویت که در کل موجب زیر و رو شدن انسان میشود و تنها انسان بصیر است که در این مسیر میماند.
امام جمعه مهدیشهر در جمع جوانان بسیجی شرکت کننده در همایش جوانه های صالحین اظهار کرد: در زندگی انسانها سه عامل بسیار تاثیر دارد که اولین عامل آن تفکر است،تفکر عامل بسیار مهمی در رشد است،انسان اهل تفکر به همه خوبیها میرسد در همه امور باید تفکر داشته باشیم حتی مانند حضرت زهرا سلام الله که در شب عروسی در حال تفکر بود،دوم سلاح ذکر که تمام ابعاد زندگی زهرا سلام الله با ذکر همراه بود،بسیجی باید برای همه افراد جامعه اش الگو باشد،در رفتار و کردارش اهل ذکر باشد،اهل خشوع در نماز و عبادات باشد،اگر امام خمینی ره توانست دنیا را تکان بدهد ،توجهش به خدا و بریدن از خلق بود.
وی افزود: این انقلاب به ظهور حجت خواهد رسید و علت اصلیش به خاطر خلوص نیت شهدا بود،امروز فریاد استقاثه امام حسین (ع) بلند است،وقتی با اخلاص به سمت خدا حرکت میکنیم خداوند به کار ما برکت میدهد و بهترین مصلحت را که همانا شهادت است برای ما فرود می آورد، شما بسیجیان باید اخلاص و انگیزه الهی را در کار بالا ببرید، بسیج خالق و منشا حرکات بزرگ است،بسیجی باید دارای انواع مختلفی از بصیرتها باشد و در جامعه الگوی کامل رفتاری برای مردم جامعه باشد و این امر مگر به خلوص نیت در عمل امکان پذیر نیست.
در این همایش که با اجرای گروه سرود توسط گروه سرود رکن الهدی پایگاه بسیج امام رضا(ع) و اجرای نمایش طنز گروه فرهنگی سفیر همراه بود از برترینهای مسابقات ورزشی جوانه های صالحین پایگاههای مختلف سپاه ناحیه مهدیشهر و دیگر مسابقات مانند قرآن و اذان و نهج البلاغه و مسابقات فرهنگی هنری با حضور حجت الاسلام بارانی امام جمعه مهدیشهر،سرهنگ دوم پاسدار سید جلال الدین نبوی جانشین ناحیه مهدیشهر و حجت الاسلام جوانمردی مسئول صالحین سپاه ناحیه مهدیشهر تجلیل شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar