سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۱۱۴۹۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷- ۲۴: ۲۲
مشاور فرمانده سپاه در یادواره شهدای خیابان امام رضا (ع) گرگان:
خسرو عروج در یادواره 99 شهید خیابان امام رضا (ع) شهرستان گرگان بیان کرد تمام مفاهیمی که در قرآن کریم وجود دارد در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس اثبات شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از گرگان؛ سرتیپ دوم پاسدار خسرو عروج مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یادواره ۹۹ شهید کوی امام رضا (ع) که در مسجد علی ابن ابی طالب (ع) برگزار شد اظهار کرد: کسانی در مقابل بیت حضرت فاطمه سلام الله بعد از نبی مکرم اسلام تجمع کردند ودرب خانه آن حضرت را به آتش کشیدند جزء اصحاب و آیت اله شمشیر زن در رکاب پبامبر بودند.
وی درادامه بیان کرد:حضرت زهرا از حریم ولایت دفاع کرد و به عنوان یک فرمانده هم از امیرالمومنین دفاع، و هم هدایت جامعه را و هم حمایت از ولایت را انجام داد.
عروج خاطر نشان کرد: زبیری که در دفاع از حریم اهل بیت شمشیرش شکسته شد ۱۲ سال بعد در مقابل اهل بیت شمشیر کشید این اتفاق ممکن است برای هر یک از ما بیفتد.
مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به وقوع انقلاب اسلامی در ایران ابراز داشت: تمام دنیا گفتند و نوشتند که انقلاب اسلامی با وجود تبعید رهبرش، زندانی بودن مبارزان اصلی و تبعید یاران و همچنین وجود بزرگترین ارتش خاورمیانه و نیز پلیس حکومتی امکان ندارد پیروز شود امام انقلاب اسلامی پیروز شد و همه گفتند این یک معجزه بود.
این فرمانده دوران دفاع مقدس ادامه داد: از شروع انقلاب تا به امروز ۲۰۰ کشور به انقلاب حمله کرده اند، جنگ نظامی فقط نه، بلکه جنگ فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و ... را در مقابل این انقلاب به راه انداختند.
سردار عروج همچنین اذعان کرد: دوحرف اصلی که در رابطه با امام در اسناد ساواک به چشم می‌خورد این بود که رهبر انقلاب چیزی را برای خودش نمی‌خواهد و همه چیز را از آن خدا میداند و با خود سازی قلوب ملت را متوجه خود کرد.
وی همچنین با بیان اینکه امام تمام فتوحات جنگ را از آن خدا میدانست بیان کرد: تمام مفاهیمی که در قرآن کریم وجود دارد مصداقش در جنگ تحمیلی اثبات شد و امام فتوحات در جنگ را از آن خدا می‌دانست و در قلوب مسلمانان جهان جا باز کرد.
مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان با اشاره به اینکه امروز دشمن با حیله و نیرنگ دین به جنگ با مسلمانان برخواسته است ابراز داشت:دشمن با جنگ مکتب به سراغ مکتب میرود و با نماز، نماز را میزند و با روزه، روزه را میزند همانطور که بعد از رحلت نبی مکرم اسلام (ص) چهارهزار نفر با شعار اینکه نمی‌خواهیم زحماتی که پیامبر برای اسلامی کشید هدر برود به جنگ با ولایت رفتند و آن حادثه ناگوار را رقم زدند.
تهیه خبر: خبرنگار افتخاری بسیج محمد آهنی
عکس :خبرنگار افتخاری بسیج امیرحسین پیری
عکس :خبرنگار افتخاری بسیج امیرحسین پیری
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar