سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۱۱۸۴۹
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷- ۰۵: ۱۴
طی ۹ ماه اول سال ۹۷ انجام شد
بانک صادرات ایران در ۹ ماهه اول سال ۹۷ بیش از ۱۵ هزار فقره تسهیلات حمایتی در بخش مسکن روستایی و مسکن اقشار ویژه پرداخت کرد.

 

به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک طی ۹ ماه منتهی به پایان آذرماه سال جاری با اعطای ۱۵ هزار و ۷۸۹ فقره تسهیلات به ارزش بالغ بر هشت هزار و ۱۱۷ میلیارد ریال برای حمایت از مسکن اقشار ویژه(خانواده‌های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران)، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، نوسازی بافت‌های فرسوده و احداث حمام در مناطق کمتر توسعه یافته روستاهای کشور تخصیص داده است.

این حمایت‌ها طی سال‌های گذشته نیز در همین بخش‌ها در چارچوب برنامه‌های اقتصاد مقاومتی ادامه داشته به نحوی که طی سال ۹۶ تعداد تسهیلات حمایتی مذکور به ۲۸ هزار و ۳۵۰ فقره به ارزش بیش از ۱۴ هزار و ۲۱۵ میلیارد ریال رسید.

بانک صادرات ایران همچنین در سال ۹۵، در چهار بخش وام مسکن اقشار ویژه، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، احداث حمام روستایی و بافت‌های فرسوده تعداد ۲۱ هزار و ۷۱۰ فقره تسهیلات حمایتی بالغ بر هشت هزار و ۳۰۵ میلیارد ریال اعطا کرده است که به این ترتیب از ابتدای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی تاکنون، این بانک ۶۵ هزار و ۹۶۵ فقره تسهیلات به میزان بیش از ۳۰ هزار و ۷۱۳ میلیارد ریال در سامان‌دهی حوزه مسکن به بخش‌های نیازمند کشور کمک ویژه‌ کرده است.

 علاوه‌براین، بانک صادرات ایران در حوزه کمک‌های انسان‌دوستانه در بخش مسکن نیز پشتیبانی کم‌نظیری داشته به نحوی که در جریان زلزله سال گذشته استان کرمانشاه، تعداد طرح‌های در دست اجرا از محل منابع ویژه گردآوری شده توسط خیرین بانک صادرات ایران برای بازسازی مناطق مسکونی زلزله‌زده کرمانشاه، از ۲۲۰ پروژه فراتر رفته که به طور مشخص ۱۰۸ پروژه در سرپل‌ذهاب و ۱۰۴ پروژه در ثلاث‌باباجانی را شامل می‌شود.

 پس از افتتاح و بهره‌برداری از ٣٢ واحد مسکونی در سرپل ذهاب و ۶۰ واحد مسکونی در ثلاث باباجانی در ماه‌های اخیر، ۷۶ واحد در سرپل ذهاب و ۴۴ واحد در ثلاث باباجانی در شرف تحویل بوده و سایر واحد مسکونی تعهد شده دیگر نیز تا پایان سال در این دو شهر تحویل صاحبان آن‌ها خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar