سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۱۲۰۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷- ۱۰: ۱۶
حجت الاسلام پژمانفر:
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات عدیده‌ای در برجام وجود داشت، اما یکی از بزرگترین آسیب‌های آن این بود که گفتمان ما از مقاومت به سازش تغییر کرد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ حجت الاسلام پژمانفر در جمع کارکنان لشکرعملیاتی مردم پایه پنج نصر سپاه امام رضا(ع)  بیان داشت: در اوایل انقلاب هیچ کس فکر نمی‌کرد که مشت در مقابل اهن مقابله کند اما دیدیم که این اتفاق افتاد، زیرا فرهنگ ما برگرفته از فرهنگ سیدالشهداست(ع) است.

وی همچنین افزود: انقلاب ما انقلاب انتقال قدرت از گروهی به گروه دیگر نبود بلکه یک تغییر گفتمانی و ایجاد یک گفتمان جدید در نظام جهانی بود که نه متاثر از غرب و نه وابسته به شرق بود بلکه برگرفته از اسلام و روحیه استقلال طلبی و خودباوری و مقاومت بود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگر از سخنانش ابراز داشت: مشکلات عدیده‌ای در برجام وجود داشت، اما یکی از بزرگترین آسیب‌های آن این بود که گفتمان ما از مقاومت به سازش تغییر کرد.

وی اضافه کرد: نظام سلطه در مذاکرات و روابط خود با دولت‌ها قواعد را طوری تنظیم می‌کند که هر طوری طرف مقابل در چهارچوب آن قواعد رفتار نماید باز هم شکست خورده و از زمین بازی بیرون می‌اید.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس ابراز داشت: بهترین راه برون رفت از مشکلات عدم چشم داشت به نظام سلطه و اتکا به توان داخل می‌باشد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar