سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۱۲۸۳۶
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷- ۳۰: ۲۳
چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر اردبیل برگزیدگان خود در سطح استانی را شناخت و در این میان، روابط عمومی و تبلیغات سپاه استان اردبیل تقدیر گشت.

روابط عمومی سپاه استان اردبیل در جشنواره رسانه‌ای ابوذر تقدر شد

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، شامگاه روز یکشنبه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان اردبیل برگزار گردید و  گروه تلویزونی سپاه حضرت عباس(ع) در بخش مستند تلویزیونی با موضوع " بعثت انقلاب " و «امنیت پایدار در شمالغرب کشور توسط رزمندگان تیپ 37 سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل» ساخته داود نقی پور شایسته تقدیر شد.

چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان اردبیل در محوری های اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی، مقاومت و دفاع مقدس، بصیرت‌افزایی و دشمن‌شناسی و آسیب‌های اجتماعی و محرومیت‌زدایی برگزار گردید.

بنا بر این گزارش، روابط عمومی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل و عکاس خبرگزاری بسیج از اردبیل در بخش های  گزارش مستند تلویزیونی و عکاسی در این جشنواره حائز مقام های برتر شدند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، «روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت عباس(ع) » برای چهارمین سال متوالی در جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان اردبیل، در بخش های مختلف صاحب رتبه شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar