سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۱۴۱۹۵
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۷- ۰۲: ۱۵
معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج:
معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج گفت: در سایه‌سار نفس ولایت و مقاومت مردم امروز کشورمان از لحاظ پیشرفت‌های علمی، هسته‌ای و موشکی در دنیا حرف برای گفتن دارد و در بحث‌های فضایی نیز توانستیم ماهواره به فضا پرتاب کنیم.

امروز کشور ما در سایه‌سار نفس ولایت و مقاومت مردم در دنیا حرف برای گفتن داردبه گزارش خبرگزاری بسیج از نهاوند، سردار سالار آبنوش در یادواره شهدای دهفول و فهرومند نهاوند که شامگاه پنجشنبه در روستای دهفول نهاوند برگزار شد، اظهار داشت: تقدیم 850 شهید در دوران دفاع مقدس توسط شهرستان نهاوند نشان ‌دهنده پایبندی و شجاعت رزمندگان این منطقه در دوران دفاع مقدس است.

وی تصریح کرد: ما مدیران‌ جوان و انقلابی زیادی داریم که باید وارد عرصه مدیریتی شوند چون آن‌ها با ایمان، علم و مدیریت جهادی خود می‌توانند مسیر پر افتخار انقلاب را ادامه دهند.

معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج گفت: در سایه‌سار نفس ولایت و مقاومت مردم امروز کشورمان از لحاظ پیشرفت‌های علمی، هسته‌ای و موشکی در دنیا حرف برای گفتن دارد و در بحث‌های فضایی نیز توانستیم ماهواره به فضا پرتاب کنیم.

آبنوش به دستاوردهای جوان کشور در حوزه علم هسته‌ای اشاره و عنوان کرد: پیشرفت‌های عظیم کشور در بخش‌های دیگر نیز نتیجه کار فرزندان دانشمند همین مرز و بوم بوده که به آن دست یافتند.

وی ابراز کرد: دقت موشک‌های کشورمان در دنیا بی‌نظیر بوده است و رتبه اول دنیا در دقت نقطه‌زنی موشک مربوط به موشک‌های ما است و این موشک‌ها به دست همین جوانان کشور تولید شده است.

معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج گفت: امروز ایران در مولفه‌های قدرت در منطقه و دنیا حرف برای گفتن داشته و دیگر دشمنان جرات تعرض و تهدید انقلاب اسلامی را ندارد.

وی با بیان ای‌که این پیشرفت‌ها و دستاوردهای کشور به برکت خون‌ مطهر شهدا و جان‌فشانی رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس است، اظهار داشت: با وجود این پیشرفت‌ها مشخص است که دشمنان نمی‌خواهند و نمی‌توانند قبول کنند که ما پیشرفت کرده‌ایم.

معاون عملیات و مقاومت مردمی در سازمان بسیج تصریح کرد: عده‌ای وا داده به غرب نیز در بخش‌های مختلف می‌گفتند که نمی‌شود و نمی‌توانیم، اما امروز به اذن خدا و با تلاش‌های فرزندان مؤمن و متعهد کشور ثابت کردیم که می‌شود و می‌توانیم.

وی عنوان کرد: دشمنان امروز با همه قدرتشان بر سر ایران اسلامی ریخته‌اند چون می‌دانند در آینده علمی وجود نخواهد داشت که فرزندان ایران اسلامی به آن نرسند.

معاون عملیات و مقاومت مردمی در سازمان بسیج بیان کرد: ما مدیران‌ جوان و انقلابی زیادی داریم که باید وارد عرصه مدیریتی شوند چون آنها با ایمان، علم و مدیریت جهادی خود می‌توانند مسیر پر افتخار انقلاب را ادامه دهند.

آبنوش افزود: با سوءمدیریت نمی‌توان مشکلات مردم را حل کرد.

انتهای پیام/

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar