سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۱۸۹۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷- ۲۶: ۱۳
در افشانی خبر داد:
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین، از برگزاری مسابقه «ایده های شهروندی» در شهر قزوین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین،  درافشانی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوینبا اعلام این خبر گفت: مسابقه «ایده های شهروندی» در قالب جشنواره بزرگ شهروندی در 28 مدرسه در مقطع راهنمایی و دبیرستان و مراکز آموزشی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار شد.

وی ایجاد بستر لازم برای مشارکت داوطلبانه شهروندان به ویژه نوجوانان در اداره بهتر شهر، استفاده از نظرات شهروندان و جلب مشارکت آنان در توسعه و پویایی شهر قزوین و تقویت حس تعلق خاطر شهروندان بر توسعه پایدار محلات شهری را از جمله اهداف برگزاری مسابقه ایده های شهروندی برشمرد.

این مسئول اضافه کرد: اگر شهردار قزوین بودید چه اقداماتی انجام می دادید؟ و به نظر شما مهمترین معضل و آسیب شهر قزوین چیست؟ سووالاتی است که دانش آموزان و شهروندان باید به آنان پاسخ دهند.

درافشانی افزود: ایده دانش آموزان در رابطه با جمع آوری زباله، کاهش ترافیک در سطح شهر، تشویق مردم برای استفاده از دوچرخه، توسعه سبز و کاهش مصرف آب در پارک ها، جلوگیری از تخریب اموال شهری و ساماندهی دست فروشان مواردی است که در بخش ایده و خلاقیت از آنان پرسیده شد.

وی خاطرنشان کرد: پنج هزار برگه سوال مسابقه شهروند مینودری در میان دانش آموزان و هنرجویان مراکز آموزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین توزیع شده که پس از بررسی به بهترین ایده ها جوایزی اهدا خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar