سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۱۹۴۳۱
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷- ۰۹: ۰۸
رئیس دانشگاه پیام نور گوگان در گفتگو با بسیج:
رئیس دانشگاه پیام نور گوگان گفت: رفتارهای روانی در فضای مجازی به علت مجازی بودن در جامعه روز به روز رو به افزایش است و این مهم ترین مساله در سلامت جامعه است که باید به آن توجه جدی شود.

اکرمی به اقدامات دشمن در حوزه مجازی اشاره و اظهار داشت: دشمن با توجه به زیرساخت های آن و مطالعه رفتار مردم جوامع این فضا را بهترین بستر برای همراه کردن افکارعمومی جهان با خود کرده است ولی متاسفانه ما به جای دید واقع بینانه و استفاده درست از این فضا برای نشان دادن حقانیت خود و ارزش های انقلاب گاهی با آن برخورد سلبی می کنیم.

وی آگاهی بخشی و ارتقای فرهنگ مردم را در استفاده از این فضا و رسانه های دیگر همچون ماهواره مهم دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به دسترسی عموم مردم به این فضا و رسانه های دیگر باید چگونگی و نحوه درست آن ها آموزش داده شود.

اکرمی مساجد را مهم ترین بستر در آگاهی بخشی مردم و استفاده آن از فضای مجازی عنوان و بیان کرد: خوشبختانه مساجد در بین مردم جایگاه ارزشمندی دارد و یک رویکرد مهم به شمار می رود که باید از این جایگاه با توجه به حضور عموم مردم در آن استفاده کرد.

وی یادآور شد: منابر همچنان که از گذشته رسانه مهمی در آگاه سازی بوده است اکنون نیز در این برهه می تواند ارزش های اسلامی و ایرانی ما را مسئولان از طریق آن به مردم انتقال دهند که اگر با برنامه ریزی درست صورت بگیرد موفق خواهیم بود.

این استاد دانشگاه های پیام نور آذربایجان شرقی اضافه کرد: اگر به جای غفلت آگاه باشیم می توانیم انقلاب و ارزش های آن را از طریق این فضا به دنیا صادر کنیم در غیر این صورت دشمنان تلاش دارند فرهنگ منحط خود را به ما تحمیل کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar