سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۲۰۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷- ۴۵: ۰۹
جانشین سازمان بسیج اساتید استان گلستان:
مهندس مهقانی از عزیمت ۴۰ نفر از اساتید دانشگاه‌ها به همراه خانواده در اردوی راهیان نور دریایی جنوب کشور خبر داد.

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، جانشین این سازمان گفت: اردوی راهیان نور دریایی اساتید بسیجی در ۳ مرحله تقسیم بندی شده است؛ بدین‌صورت که در روز اول برنامه بازدید از منطقه اقتصادی و فاز سوم عسلویه که قطب استحصال گاز در جنوب غربی آسیا است مورد بازدید اساتید قرار خواهد گرفت. در مرحله دوم بازدید از نیروگاه هسته‌ای بوشهر و کارخانه کشتی‌سازی صدرا، توانمندی‌های دریایی ارتش جمهوری اسلامی و مرکز فرهنگی شهید ضد استعمار رئیسعلی دلواری مورد بازدید اساتید و خانواده قرار خواهد گرفت. و در مرحله سوم با اعزام عزیزان با کشتی به جزیرهخارک ؛ این منطقه بزرگ صادرات نفتی مورد بازدید اساتید قرار خواهد گرفت‌.

مهندس مهقانی اشاره کرد: در برخی مناطق فقط اساتید  (بدون خانواده ) حضور پیدا خواهند نمود؛ که این مبحث بخاطر تخصصی بودن آن مرکز است و در آن زمان برای خانواده‌های اساتید برنامه‌ها و بازدیدهای مناسب فرهنگی تدارک دیده شده است.

جانشین سازمان بسیج اساتید استان گلستان در پایان به مساعدت ویژه روسای تعدادی از دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: قطعا در این کار معنوی بزرگ؛ که خود ادامه راه جهاد و شهادت است عزیزان زیادی همکاری نمودند که بویژه از تعامل و همکاری همه جانبه روسای گرانقدر دانشگاه‌ها: حجه الاسلام والمسلمین سیدعلی طاهری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گرگان، دکتر علی نجفی نژاد ریاست محترم دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، دکتر سیدحسن سیدرضایی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی علی آبادکتول، دکتر احمد مهرابیان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گنبدکاوس، دکتر طهماسبی ریاست دانشگاه دولتی گنبد و دکتر مهدی نادری ریاست دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهرکه در این رزمایش بزرگ فرهنگی؛ که قطعا یک عملیات منسجم و همه جانبه فرهنگی برعلیه جنگ نرم و نیمه سخت دشمن محسوب می‌شود؛ مساعدت و کمک شایان توجهی داشته‌اند؛ تشکر و قدردانی صمیمانه بعمل می‌آید. 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar