سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۲۰۶۸۸
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷- ۲۰: ۱۴
رییس سازمان بسیج اساتید استان گلستان گفت:
راهیان نور سنت و اقدام شایسته‌ای است که مشتاقان این طریق معنوی و قدسی را با جلوه‌های درخشان این فرهنگ آشنا می‌نماید.

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، دکتر غلامرضا منتظری هدف از برگزاری اردوهای راهیان نور و اثربخشی آن در بین اساتید بسیجی و انقلابی بیان کرد: فرهنگ دفاع مقدس فرهنگ عزت بخش و سربلندی ایران اسلامی در عصر جدید است. راهیان نور سنت و اقدام شایسته‌ای است که مشتاقان این طریق معنوی و قدسی را با جلوه‌های درخشان این فرهنگ، یعنی؛ ایثار، ایستادگی، مقاومت، عبودیت و بندگی، اخلاص و خداباوری و استکبارستیزی آشنا می‌نماید.

رییس سازمان بسیج اساتید استان گلستان بیان کرد؛ راهیان نور فرصت ارزشمندی است تا هر انسان علاقمندی به قدر قابلیت، از دانشگاه تحول آفرین و مکتب انسان‌ساز شهدا و ایثارگران و آزادگان ره توشه‌ای برگیرد و زمینه صعود خویش را به بام بلند عزت و معنویت فراهم آورد.

دکتر منتظری در ادامه گفت؛ راهیان نور تمرین هجرت از وضع موجود به سوی وضعیت مطلوب است، سفری برای خودسازی و زان پس دگرسازی است. حضور در کاروان راهیان نور زمینه ارتقای معرفت و بینش اعتقادی انسان را فراهم می‌آورد و غیرت ملی و دینی را فزونی می بخشد. با حضور در راهیان نور تجلی آیات قرآن کریم و روایات دینی را در عرصه حیات با عزت و ذلت مستکبران می‌توان به تماشا نشست.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar