سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۰۷۳۱
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷- ۲۳: ۱۶
با امضای تفاهم نامه بین کمیته امداد آذربایجان شرقی و سازمان حمل و نقل شهری؛
مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی در تشریح تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد استان و سازمان حمل و نقل بار درون شهری تبریز گفت: ارائه خدمات موثر به مددجویان و استفاده از ظرفیت طرفین در جهت بهبود فضای کسب و کارهای شهری در حوزه حمل و نقل برای افراد تحت پوشش از اهداف مهم این همکاری است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان، محمد کلامی تحقق روحیه کار و ساماندهی اشتغال در بسترهای فیزیکی و مجازی را از اهداف دیگر این تفاهم نامه برشمرد و افزود: تحقق این همکاری کمک شایانی به کاهش ترافیک شهری و حراست از محیط زیست می کند.

وی در بیان تعهدات کمیته امداد جهت انجام این همکاری مشترک، گفت: بعد از شناسایی مددجویان توانمند و معرفی به سازمان، آموزش های لازم ارائه و تسهیلات ارزان قیمت به مجریان اعطا خواهد شد.

کلامی تسریع و تسهیل در فرآیند صدور پروانه برای مددجویان در حوزه حمل و نقل بار شهری را از جمله تعهدات سازمان حمل و نقل بار شهری عنوان کرده و افزود: برای صدور مجوز به مددجویان معرفی شده، تخفیف 30 درصدی اعمال خواهد شد.

وی بیان کرد: در اختیار گذاشتن ایستگاه پیک موتوری در مناطق تبریز جهت استقرار مددجویان مجری طرح، صدور مجوز وانت تلفنی با حداکثر تخفیف ممکن از دیگر تعهدات سازمان حمل و نقل بار شهری در این تفاهم نامه است.

کلامی ادامه داد: طرفین جهت برگزاری دوره های آموزشی و مهارت افزایی در زمینه های تعریف شده نیز همکاری مشترک خواهند داشت

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar