سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۰۷۴۵
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷- ۴۲: ۱۸
به گزارش خبرنگار روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه شوش؛ گروه جهادی شهید علی خوردکه شهرک بهرام وابسته به پایگاه بسیج واقع در شهرستان شوش دانیال(ع) اولین کارگاه تولید کفش را با نام تجاری " امتنا" ometna (اقتصاد مقاومتی تولید نیروهای انقلاب) با حضور مهندس یونس زبیدی مسئول اقتصاد مقاومتی استان خوزستان و برادرمعین سلیمانی مسئول حرکت های جهادی استان خوزستان  و سید اسماعیل موسوی مسئول گروه جهادی شهید علی خوردکه شهرک بهرام افتتاح شد.

شایان ذکر است،هدف اصلی گروه جهادی شهید علی خوردکه شهرک بهرام در راستای فرامین امام خامنه ای مد ظله العالی و در حمایت از تولید داخلی و اشتغال زایی بسیجیان زحمتکش منطقه بوده است.

 

گفتنی است؛این کارگاه در گام اول با هزینه حدود ۶۵ میلیون تومان از طریق خیرین منطقه راه اندازی شده است 

 

و با ۸ نفر نیرو شروع به کار کرده است و در صورت حمایت تا حدود بیش از ۵۰ نفر میتواند به صورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار کند.

 

در گام دوم انقلاب طبق فرمایش امام خامنه ای مد ظله العالی که کار را به جوانان بسپارید گروه جهادی شهید علی خوردکه شهرک بهرام در یک حرکت جهادی و انقلابی اقدام به افتتاح این کارگاه کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar