سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۲۰۷۵۱
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷- ۳۸: ۱۹
مراسم تجلیل از مربیان، ورزشکاران و دست اندرکاران هیات کشتی بسیج سپاه امام رضا (ع) با حضور سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی؛ فرمانده سپاه ناحیه عمار، سرگرد پاسدار مسعود نظام مسئول باشگاه مقاومت، مهندس خورشیدی و دکتر ابراهیم رضا قلی زاده مسئول هیات کشتی خراسان رضوی برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی؛ مراسم تجلیل از مربیان، ورزشکاران، دست اندرکاران هیات کشتی بسیج سپاه امام رضا (ع) با حضور؛ سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی؛ فرمانده سپاه ناحیه عمار، سرگرد پاسدار مسعود نظام مسئول باشگاه مقاومت، مهندس خورشیدی و دکتر ابراهیم رضا قلی زاده مسئول هیات کشتی خراسان رضوی برگزار شد.

گرایلی عنوان کرد: ایجاد بستر لازم برای فعالیت ۲۰ کانون کشتی در سطح استان، برگزاری مسابقات بین کانون‌های بسیج در طرح تابستان از اقدامات سال جاری بود که در این میان؛ تیم این مناطق توانست به مقام قهرمانی منتخب نواحی در مسابقات لیگ استانی کشتی دست پیدا کند.

فرمانده سپاه ناحیه عمار مشهد با اشاره به اینکه «طرح پایش و پرورش که شامل اردو‌های ورزشی در سطح کشور است در حال برگزاری است» افزود: این هیئت توانست مقام چهارم در مسابقات قهرمانی کشوری نوجوانان بسیج را کسب کند که این مقام پس از گذشت چهار سال به دست آورده شده است که از افتخارات کسب شده این هیئت در سال ۹۷ بوده است.

وی خبرداد: در سال ۹۸، ۳۰ پایگاه استعدادیابی در کلیه رشته‌ها در سطح استان راه اندازی خواهد شد که حداقل پنج پایگاه آن به کشتی اختصاص خواهد یافت.

گرایلی گفت: یک پایگاه در ناحیه بلال مجهز به تشک کشتی و تشک جودو توسط مسئول اجرایی در اختیار کشتی گیران قرار خواهد گرفت.

در پایان مراسم از تمام عوامل اجرایی تقدیر و تشکر به عمل آمد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar