سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۲۰۷۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷- ۵۱: ۲۰
سردار کارگر در ویژه برنامه جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور:
رئیس ستاد مرکزی راهیان نور گفت: امنیت کامل در اردوهای راهیان نور حاکم است و از سراسر کشور به مناطق عملیاتی سفر می کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج، سردار بهمن کارگر رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در ویژه برنامه جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور که با حضور کاروان های راهیان نور و کارکنان ناجا در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد، با بیان اینکه نیروی انتظامی در رشد کمی و کیفی راهیان نور نقش موثر و مهمی را ایفا نموده است، گفت: سردار اشتری فرماندهی نیروی انتظامی هر ساله در ایام منتهی به نوروز، به مناطق عملیاتی دفاع مقدس سفر می کنند و از این اقدام شایسته وی، تقدیر و تشکر می کنم.
وی ادامه داد: قرارگاه راهیان نور نیروی انتظامی، از سال 91 تشکیل شده است و از نظر ایمنی و حوادث، هر روز بهتر از دیروز بوده است و سال گذشته بیش از 6 میلیون نفر به سفرهای راهیان نور مشرف شدند و از این میان، حوادث کمی داشته ایم و این نشان دهنده رعایت اصول ایمنی در راهیان نور است.
سردار کارگر گفت: بیش از 6 میلیون نفر در طول سال به 7 استان میزبان راهیان نور که شامل کردستان، کرمانشاه، خوزستان، هرمزگان، اذربایجان غربی و بوشهر است، سفر می کنند، ما یک نمونه بیماری واگیردار در طول سفر نداشته ایم و نکات بهداشتی در اردوهای راهیان نور رعایت می شود.
رئیس ستاد مرکزی راهیان نور ادامه داد: امنیت کامل در اردوهای راهیان نور حاکم است و از سراسر کشور به مناطق عملیاتی سفر می کنند.
وی با بیان اینکه ما در ابتدای جنگ حتی سیم خاردار هم نداشتیم اما اکنون تبدیل به کشوری مقتدر در حوزه های نظامی و دفاعی شده ایم، تاکید کرد: امیدوارم که ما همه توفیق داشته باشیم و بتوانیم در موضوع راهیان نور که رهبری فرمودند، راهیان نور فناوری استفاده از گنجینه دفاع مقدس است، به خوبی ایفای نقش نماییم.
سردار کارگر با بیان اینکه خون شهدا باعث شد که ایران به عنوان کشوری مقتدر در سطح منطقه شناخته می شود، تصریح کرد: شعار «ما پیروزیم»شعار امسال راهیان نور است و ما در طول 40 سال گذشته، افتخارات زیادی در کشورمان داشته ایم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar