سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۲۱۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۷- ۳۲: ۱۹
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در گفتگو با عنوان کرد:
زهرایی گفت: در سال 98 می بایست طوری عمل کنیم که هر پایگاه بسیج دارای یک گروه جهادی باشد و این لبیک عملی به فرمان فرمانده کل قواست و می بایست کارها در جامعه به سمت اقدام و عمل حرکت کند.

به گزارش خبرگزاری بسیج؛ محمد زهرایی-رئیس سازمان بسیج سازندگی- در گفتگو با بسیج از حضور 40 گروه جهادی تلفیقی با راهیان نور به عنوان خادمین الشهداء استان خوزستان خبر داد و گفت: علاوه بر حضور جهادگران بسیجی 1614 گروه جهادی در ایام نوروز به مناطق مورد نظر و محروم اعزام شده اند.

محمد زهرایی در ادامه افزود: در بیانیه دوم مقام معظم رهبری توجه به نیروهای جوان و استفاده از ظرفیت قشر جوان کشوری مورد تاکید قرار گرفته است که بسیج سازندگی نیز به این اصل مهم توجه ویژه دارد و معتقد است که می توان به نسل جوان اعتماد کرد و انقلاب اسلامی را به آنها سپرد.

وی در ادامه گفت: در سال 98 می بایست طوری عمل کنیم که هر پایگاه بسیج دارای یک گروه جهادی باشد و این لبیک عملی به فرمان فرمانده کل قواست و می بایست کارها در جامعه به سمت اقدام و عمل حرکت کند.

زهرایی افزود: در ایام نوروز 1000نفر از بسیجیان در قرارگاه شهید کاظمی استان هرمزگان برای خدمت رسانی به 20 روستا حضور دارند و در آنجا مشغول فعالیت هستند همچنین 500 جهادگر بسیجی نیز در قالب قرارگاه امام رضا(ع) در منطقه یاسوج فعالیت می کنند و 500 جهادگر دیگری نیز در اطراف شهرستان نیشابور اقدام به خدمت رسانی در ایام نوروز خواهند کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar