سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۲۴۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸- ۴۵: ۱۰
یادداشت روز،
تولد امام حسین علیه السلام را روز پاسدار نامیدند چون او بزرگ پاسدار دین خداست و بقای اسلام بخاطر پاسداری اوست حتی تحلیل گران خارجی هم امروز متوجه شدند فرهنگ عاشورا و فرهنگ انتظار، مسلمانان را شکست ناپذیر می کند.
به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، احمد ملاشاهی در یادداشتی به مناسبت روز پاسدار نوشت، تولد امام حسین علیه السلام را روز پاسدار نامیدند، چون او بزرگ پاسدار دین خداست و بقای اسلام بخاطر پاسداری اوست حتی تحلیل گران خارجی هم امروز متوجه شدند فرهنگ عاشورا و فرهنگ انتظار، مسلمانان را شکست ناپذیر می‌کند.

در انقلاب اسلامی بخشی از فرهنگ عاشورا تبدیل به سازمانی شد به نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا هم پاسدار اسلام باشد و هم پاسدار وطنی باشد که اسلام در انجا سکونت دارد از این رو وقتی دشمن مرز ایران را تهدید می‌کند، سپاه پاسداری می‌کند، وقتی دشمن به خط مقاومت حمله می‌کند، سپاه سر اژد‌ها را قبل آنکه نیش و زهرش به ما برسد می‌کوبدو وقتی سیل به این مردم سیلی می‌زند اولین پایی که وارد آب می‌شود تا از مردم پاسداری کند سپاه است.
روز پاسدار امسال، پاسداران در میان سیلابند حتی در تعطیلات عید درسیلاب بودند بی دلیل نیست که دشمن و منافقین در پی تحریم و تخریب سپاه پاسداران هستند و بی دلیل نیست که معمار انقلاب اسلامی می‌فرماید "اگر سپاه نبود کشور هم نبود "
دشمنی با سپاه پاسداران از این جهت ره بجایی نمی‌برد که روحیه پاسداری با روح ملت ایران عجین شده است نه اینکه فقط در یک سازمان باشد.
تا فرهنگ عاشورا است اصول پاسداری هم هست از این رو تروریستی خواندن سپاه شبیه خارجی خواندن قافله یاران امام حسین است و مردم ما بی شک فرقی بین کاخ یزید و کاخ سفید قائل نیستند
البته حماقت دشمن درباره سپاه پاسداران سبب می‌شود ارتش امریکا هم به مثابه داعش و لشکر یزید محسوب شود و دیگر مقامات آمریکا نتوانند حتی شبانه هم به سربازان خود در منطقه سر بزنند.
حالا که باطل می‌خواهد زودتر به پایان کار برسد چرا ما مانع شویم. دشمن بااین اقدام خود، هزینه‌های تحریم ایران را، به مددالهی، یکجا پرداخت می‌کند.

یادداشت_روز_احمد_ملاشاهی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar