سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۵۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸- ۵۰: ۱۲
رییس کانون بازنشستگان استان قزوین
اسدی گفت: متاسفانه عدم توزیع عادلانه خدمات موجب ایجاد مشکلاتی زیادی شده است و در همین راستا بخش خصوصی در مورد تامین اعتبارات بخش درمان بازنشستگان، خدمات دهی مناسب ندارد و عملا مردم با پیگیری زیاد باید بتوانند مبلغ درمان را دریافت کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، عزیزاله اسدی رییس کانون بازنشستگان استان قزوین در نشست تشکل های جامعه کارگری که صبح امروز در دفتر استاندار برگزار شد بیان کرد: متاسفانه تصمیمات دولت موجب ایجاد برخی مشکلات در بحث جامعه بازنشستگان شده است.

وی گفت: 74 هزار نفر بازنشسته در استان وجود دارد که این آمار با احتساب خانواده، 250هزار نفر می باشد که جامعه بازنشستگان استان را تشکیل می دهد و مشکلات زیادی در بحث معیشت، تامین اجتماعی و بیمه و نیز افزایش حقوق دارند.

رییس کانون بازنشستگان استان قزوین ضمن درخواست از استاندار مبنی بر رسیدگی به بحث توزیع عادلانه سبد کالا اظهار کرد: این قشر بازنشستگان، با حداقل حقوق امرار معاش کرده و متاسفانه در اجرای تصمیمات و مصوبات مربوط به آنها، هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است که امیدواریم امسال اتفاقات خوبی در این بخش رقم بخورد.

اسدی عنوان کرد: کانون بازنشستگان استان به عنوان نماینده جامعه بازنشستگان از عملکرد مسوولان در اجرای مصوبات راضی نبوده و پیگیر رسیدگی به مشکلات این حوزه می باشد.

وی افزود: متاسفانه عدم توزیع عادلانه خدمات موجب ایجاد مشکلاتی زیادی شده است و در همین راستا بخش خصوصی در مورد تامین اعتبارات بخش درمان بازنشستگان، خدمات دهی مناسب ندارد و عملا مردم با پیگیری زیاد باید بتوانند مبلغ درمان را دریافت کنند.

اسدی در پایان ضمن درخواست رسیدگی از سوی مدیریت استان گفت: از مدیریت استان بعنوان نماینده دولت می خواهیم کسانی را در صدر مدیریت بنشانند که عشق خدمت داشته باشند و بتوانند مشکلات مردم را رفع نمایند.

 

1010/پ20/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar