سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۵۸۳۴
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸- ۴۴: ۱۸
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه شهدای آذربایجان غربی:
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: پاسداران برای صیانت از حریم ملت ایران از هیچ گونه تلاشی فروگذار نیستند.

یوسف شاکر امروز در گفت و گو با خبرنگار بسیج در ارومیه، اظهار کرد: در تاریخ تمدن بشری کسانی که برای برافراشته داشتن چراغ حق و ترویج اخلاق کریمه، همه هستی و آمال خود را بر سر هدف خویش بگذارند، کم بوده‌اند.

وی ادامه داد: کمر همت بستن برای احیای روح حقیقت خواهی، همتی جانانه می طلبد و تنها از مردانی چون امام حسین(ع) برمی آید که به واسطه آزادگی و شور حقیقت جویی، چنان حماسه‌ای آفرید که تا همیشه نامش جاودان و موجب احترام انسان‌های حق‌طلب خواهد بود.

این مسوول با بیان اینکه الگوی پاسداران ائمه معصوم (ع) به ویژه امام حسین(ع) است، ادامه داد: می توان نمونه‌هایی از رادمردی پاسداران را در تاریخ انقلاب اسلامی ایران یافت؛ پاسدارانی که در دفاع از کیان و کشور خود فداکاری کردند و با روحیه شهادت‌طلبی، انسجام درونی و خلاقیت نظامی، در صحنه‌های مختلف به نبرد پرداختند.

وی ضمن تبریک روز پاسدار، اضافه کرد: پاسداران با الهام از حضرت سالار شهیدان، اباعبدالله الحسین(ع)، با بذل خون و جان خویش و جانبازی‌ها و ایثارگری‌ها، نگذاشتند دست سربازان شیطان، به ذره‌ای از خاک میهن اسلامی برسد و به این وسطه از حریم ملت ایران صیانت کردند.

انتهای پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: