سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۲۶۰۶۵
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸- ۱۲: ۰۹
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار داشت: این اقدام دولت آمریکا توانست روحیه انقلابی و انسجام را به ملت باز گرداند و این خدمتی است که ترامپ به ما کرده است و کار بزرگی بود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:اقدام دولت آمریکا سبب افزایش محبوبیت سپاه در میان مردم شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج استان تهران:حجت الاسلام سید محسن محمودی  با حضور در جمع آحاد مردم و مسئولین در سپاه ناحیه ورامین جهت محکومیت اقدام خبیثانه دولت آمریکا در تروریست اعلام کردن این نهاد نظامی و انقلابی طی سخنانی اظهار داشت: این اقدام دولت آمریکا توانست روحیه انقلابی و انسجام را به ملت باز گرداند و این خدمتی است که ترامپ به ما کرده است و کار بزرگی بود.

محمودی در ادامه افزود: سپاه به برکت حماسه و محبوبیت‌های خود توانست در حادثه سیل و رخدادهای انقلاب کنار مردم باشد و دوشادوش مردم به آبادانی و زدودن آثار محرومیت پرداخته است و در همین برهه از طرف ترامپ تروریست خوانده می‌شود و این حرکت ترامپ سبب خنده و تمسخر همه آزادگان جهان است.

وی با بیان اینکه این اقدام دولت و رئیس جمهور آمریکا محبوبیت سپاه را افزایش می‌دهد گفت: همواره بین سپاه و مردم رابطه‌ای صمیمی بوده است و مردم تلاش‌های این نهاد را فراموش نمی‌کنند و می‌دانند که این نیروها بودند که در مقابل همه تروریست‌های دست پرورده آنها ایستاده اند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران بیان داشت: امروز مردم در این حرکت انقلابی حاضر شدند و در حالی دفاع و حمایت خود را از سپاه پاسداران اعلام کردند که سپاه توانست ابوسفیان های جهان را به خشم بیاورند و این مدال افتخار برای سپاهیان محسوب می‌شود، همانطور که امروز علمدار انقلاب در خط مقدم جبهه مقاومت می‌درخشد و سرداران سپاه و نیروهای مسلح خاری بر چشم دشمنان هستند.

محمودی گفت: امروز همه مردم در این پیمان با سپاه حاضر شدند تا پیوند دینی و عاطفی و ملی خود را با این ارگان مقدس اعلام کنند و بگویند که هرگز از پرچم ناب محمدی فاصله نخواهد گرفت.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: