سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۷۰۸۳
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸- ۰۵: ۰۸
فرمانده سپاه امامت تبریز:
فرمانده سپاه امامت تبریز در جمع کارکنان شرکت پتروشیمی تبریز در تبیین شعار سال، الزامات رونق تولید و وظایف دولت و مجلس در مورد رفع موانع، گفت: امسال، مساله محوری و اصلی، مسئله تولید است، چراکه اگر تولید جریان یابد، هم مشکلات معیشتی و اشتغال حل می‌شود، هم موجب استغنای کشور از بیگانگان و دشمنان خواهد شد و حتی می‌تواند مشکل ارزش پول ملی را تا حدود زیادی برطرف کند،.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حسن صفدری ادامه داد: اگر قرار است تولید و اشتغال در این کشور رونق پیدا کند، باید؛ ابتدا اینکه مدیران متدین، انقلابی و جهادی باید وارد عرصه اقتصادی شوند، از طرفی امنیت سرمایه‌گذاری باید تأمین شود، همچنین توجه به صادرات و توسعه طرف‌های صادراتی یک ضرورت است.

وی افزود: از دیگر الزامات رونق تولید و اشتغال، جلوگیری از واردات بی‌رویه و حرام تلقی کردن واردات کالاهایی است که مشابه داخلی دارد. همچنین باید از ورود کالاهای قاچاق از مبادی ورودی کشور جلوگیری شود. از سوی دیگر تولید کالای باکیفیت و فاخر و توجه ترجیح مردم به مسئله تولید داخل در برابر تولید خارجی قابل توجه است.
 
صفدری با اشاره به تروریسم خواندن سپاه از طرف ترامپ گفت: اقدام آمریکا در مورد تروریست خواندن این نهاد مقدس و خدمتگذار یک نشان افتخار برای سپاه و حاکی از قدرت و نقش برجسته سپاه در منطقه است، چرا که تمام اهداف شوم آمریکا در طول 40 سال گذشته در منطقه توسط سپاه پاسداران خنثی شده است و بدون تردید آمریکا سپاه را عامل ناکامی همه طراحی ها و دسیسه های خود در منطقه از یک سو و عامل موفقیت و ماندگاری نظام جمهوری اسلامی ایران را از سویی دیگر می داند. 
 
وی اضافه کرد: این اقدام بی شرمانه، شدت عصبانیت و خباثت آمریکایی ها را نشان می دهد، وقتی رئیس جمهور کشوری که هفت تریلیون دلار در منطقه هزینه کرده است، ناچار می شود با هواپیمای چراغ خاموش و شبانه در یک فرودگاه متروکه در عراق بنشیند، از اینجا می توان به عمق سوزش این درد و حقارت آنان پی برد.
 
صفدری افزود: رمز و راز قرار گرفتن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریست، توسط رئیس جمهور سبک سر آمریکا را می توان در این موارد یافت:آمریکا با جنگ اطلاعاتی، امنیتی، رسانه ای، روانی و سایبری به میدان مبارزه با نظام آمد لکن، اقدامات هوشمندانه سپاه باعث شد که آمریکا در این جنگ نرم شکست بخورد.
 
 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: