سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۷۳۵۸
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸- ۳۲: ۱۵
رییس کل دادگستری استان قزوین:
حجت الاسلام قدرتی گفت: مواد مخدر نیز به فتنه دشمن و دنیا طلبی و جهالت عده ای در داخل کشور بازمی گردد و لذا کار در حوزه مبارزه با مواد مخدر از لحاظ فرهنگی و درمانی و غذایی نوعی جهاد است.

به گزارش خبرنگار بسیج قزوین، شورای مبارزه با مواد مخدر استان به ریاست عبدالمحمد زاهدی استاندار و با حضور حجت الاسلام قدرتی رییس کل دادگستری استان قزوین، منوچهر حبیبی معاون سیاسی امنیتی استاندار، صفاپور دبیرشورای مبارزه با مواد مخدر استان و جمعی از مدیران دستگاههای مربوطه در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد.

حج الاسلام قدرتی در این جلسه با اشاره به راهبرد سال بیان کرد: امیدواریم امسال بتوانیم با توجه به راهبرد سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شد، ه یک از ما به سهم خودمان به این امر لبیک گفته و بتوانیم برای مردم گامهای موثری برداریم.

وی با اشاره به سیل اخیر و حضور مستمر و دلگرم کننده مردم در این مناطق گفت: سیل و کمکهای مردم، نشان دهنده این است که مردم در راه خدمت به یکدیگر و در مسیر سازندگی کشور همیشه در صحنه حاضر هستند.

رییس کل دادگستری استان قزوین اظهار کرد: مواد مخدر نیز به فتنه دشمن و دنیا طلبی و جهالت عده ای در داخل کشور بازمی گردد و لذا کار در حوزه مبارزه با مواد مخدر از لحاظ فرهنگی و درمانی و غذایی نوعی جهاد است.

حجت الاسلام قدرتی با اشاره به کمبود بودجه برای مبارزه با این معضل عنوان کرد: بودجه کم را باید با نظارت بیشتری به نتیجه برسانیم تا در مسیر درست و خروجی مناسب بتوانیم عملکرد خوبی را داشته باشیم.

وی افزود: امروز ما از دیروز بدتر است و ما هنوز با امکانات ده سال قبل به دنبال مبارزه با مواد مخدر هستیم در حالیکه کشت و توزیع مواد مخدر بیشتر شده و به همین منظور باید کمیته ای تشکیل شود تا میزان امکانات و ابزار پلیس افزایش و ارتقا یابد.

رییس کل دادگستری استان قزوین اضافه کرد: در بحث افزایش امکانات دادگاه درمان مدار باید دستگاهها با یکدیگر تعامل داشته و از ظرفیت بسیج در این امر نیز استفاده شود. باید برای کسانیکه مخبر مواد مخدر هستند جایزه تعیین کنیم، همچنین بر آزادشدگانی که در جریان عفو رهبری مشمول عفو شدند که در استان 900 نفر می باشند، نظارت بیشتری داشته باشیم.

حجت الاسلام قدرتی گفت: همچنین بانک اطلاعاتی کامل از قاچاقچیانی که از سالهای قبل شناسایی شده اند ایجاد شود و امکان نظارت بر هزینه هایی که برای بهزیستی و حتی شورای مبارزه با مواد مخدر، تعیین شده نیز
فراهم می شود.
۱۰۱۰/پ۳۰/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar