سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۷۳۶۷
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸- ۴۹: ۱۵
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین
خانپور گفت: از 189 نمایشگاه داخلی و خارجی، بيش از 900 واحد توليد و صنعتی مستقر در شهركها و نواحی صنعتی در 156 نمایشگاه داخلی و 33 نمایشگاه خارجی حضور داشتند كه در کشورهای روسیه، آلمان، فرانسه، تركيه،کنیا، آلمان، اوکراین، مالزی، امارات، اندونزی، هند، عراق و افغانستان برگزار شده بود.

حمیدرضا خانپور در گفتگو با خبرنگار بسیج قزوین بیان کرد: در 6 سال گذشته با کمک شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین و به‌ منظور توسعه بازار و کمک به رونق تولید، واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در 189 نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حضور پیدا کرده‌اند.
وی گفت: حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه‌های تخصصی داخلی و خارجی با هدف کمک به توسعه بازار صنایع کوچک و متوسط استان و فراهم نمودن زمینه‌های فروش محصولات تولیدی و شناسایی بازارهای هدف انجام می‌شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین اظهار کرد: از 189 نمایشگاه داخلی و خارجی، بيش از 900 واحد توليد و صنعتی مستقر در شهركها و نواحی صنعتی در 156 نمایشگاه داخلی و 33 نمایشگاه خارجی حضور داشتند كه در کشورهای روسیه، آلمان، فرانسه، تركيه،کنیا، آلمان، اوکراین، مالزی، امارات، اندونزی، هند، عراق و افغانستان برگزار شده بود.
خانپور عنوان کرد: افزایش سطح فروش لحظه ای در فضای نمایشگاه ها، افزایش سفارش خرید مشتریان، تثبیت حضور شرکت در عرصه بازارهای داخلی و خارجی، جلب مشتریان جدید و بالقوه، معرفی کالاها و خدمات جدید شرکت ها از مهمترین دلایل حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاههای داخلی و خارجی است.
وی افزود: در سالجاری شركت شهرکها، اعزام واحدهای توليدی را به 130 نمايشگاه داخلی و 30 نمايشگاه خارجي در دستور كار خود قرارداده است.
رئيس هيئت مديره شركت شهركهای صنعتي استان با اشاره به حمايتهايی اين شركت از واحدهای توليدی گفت: در این راستا شرکت شهرکهای صنعتی استان ۵۰ درصد هزینه های حضور واحدهای توليدي در نمایشگاههای داخلي و خارجی را از سقف 10 میلیون ریال تا 100 ميليون ريال به عنوان تشویق و جذب واحدهای توليدی برای حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی و کمک به توسعه بازار آنها پرداخت می کند.

 

1010/ت30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar