سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۷۵۵۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸- ۴۸: ۰۷
معاون سیاسی امنیتی استاندار عنوان کرد:
حبیبی گفت: مناطق مشکوک به کشت خشخاش باید به اطلاع جهاد کشاورزی و فرمانداران برسد تا بحث جمع آوی انها با جدیت ادامه یابد. استفاده از ظرفیت پلیس و تقویت امکانات در سطح استانی و ملی برای ادامه فعالیت مبارزه با مواد مخدر امری ضروری است.

 

به گزارش خبرنگار بسیج قزوین، منوچهر حبیبی معاون سیاسی امنیتی استاندار در شورای مبارزه با مواد مخدر استان به ریاست عبدالمحمد زاهدی استاندار و با حضور حجت الاسلام قدرتی رییس کل دادگستری استان قزوین و جمعی از مدیران دستگاههای مربوطه در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد بیان کرد: عوامل کاهش سرمایه های اجتماعی متعدد است که عامل مواد مخدر، یکی از این عوامل است.

وی گفت: بحث مواد مخدر می تواند آسیب جدی به اجتماع وارد کرده وجامعه را گرفتار مشکلات زیادی کند و اگر مواد مخدر نباشد این سرمایه های موجود که در اختیار پلیس و سایر ارگانها قرار می گیرد صرف امور مناسبتری می شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اظهار کرد: انسان سالم، محور سرمایه اجتماعی است که باید سالم باشد. لذا مبارزه با مواد یک ضرورت انکار ناپذیر ست که باید عملی شود. متاسفانه امروز، توزیع مواد مخدر تهاجمی شده و جوانان را مورد هدف قرار داده و شیوه مصرف این مواد بسیار جدید شده و گاهی فرد مصرف کننده متوجه نمی شود که گرفتار این مواد شده است.

حبیبی عنوان کرد: نقش دستگاههای فرهنگ ساز در برخورد و مقابله با مواد مخدر، بسیار مهم است تا اطلاع رسانی را به موقع و متناسب با جامعه هدف داشته باشند.

وی افزود: باید الویت های اجرایی در حوزه درمان، مقابله و مشارکتهای مردمی مورد توجه قرار گیرد و در بحث اعزام مبلغین برای ماه رمضان، که از سوی تبلیغات اسلامی انجام می شود به گونه ای باشد که مدیریت استان و مدیران ارشد قضایی در جلسات حضور داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ضمن تقدیر از تلاش پلیس استان در حوزه مواد مخدر اضافه کرد: مناطق مشکوک به کشت خشخاش باید به اطلاع جهاد کشاورزی و فرمانداران برسد تا بحث جمع آوی انها با جدیت ادامه یابد. استفاده از ظرفیت پلیس و تقویت امکانات در سطح استانی و ملی برای ادامه فعالیت مبارزه با مواد مخدر امری ضروری است.

حبیبی گفت: تعیین سرانه نگهداری معتادان از سوی شورا و شهرداری تمکین شود و وضوع اشتغال معتادان با نگاه ویژه بررسی می شود و د بحث سرپناه، تعداد آمار این اماکن بررسی مجدد شود. همچنین ناطق عصمت آباد و شال نیز مورد بازدید قرار گیرند، زیرا این مناطق نیاز به تقویت و حضور پررنگتر پلیس و دستگاههای مربوطه دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar