سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۷۶۴۱
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸- ۳۹: ۱۰
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی، از تقدیر از تاکسیرانان خطوط تاکسیرانی میدان آزادی به دوراهی همدان و میدان آزادی به راه آهن به دلیل همراهی با اجرای طرح پیاده راه میدان آزادی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی اظهار کرد: یکی از طرح های مهم شهرداری قزوین در سال گذشته، اجرای سنگفرش و پیاده راه میدان آزادی بود.

وی ادامه داد: در مدت اجرای این طرح، تاکسیرانان، به ویژه تاکسیرانان مسیر میدان آزادی به دوراهی همدان و میدان آزادی به راه آهن، بیشترین همکاری را با مدیریت شهری داشتند.

عرشیان اضافه کرد: با توجه به این که به دلیل اجرای پروژه منجر به مسدود شدن ضلع جنوبی میدان آزادی شد، تاکسیرانان همکاری صمیمانه و نزدیکی با سازمان تاکسیرانی و مدیریت شهری در انضباط بخشی و روان سازی ترافیک داشتند.

عرشیان تصریح کرد: تاکسیرانان نقش مهمی در حمل و نقل عمومی در سطح شهر و به ویژه در جابه جایی گردشگران در هسته مرکزی شهر و بافت تاریخی دارند، از این رو می توانند سفیران فرهنگی و اجتماعی یک شهر باشند.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه، مشکلات مطرح شده از سوی تاکسیرانان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
1001/پ20/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar