سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۲۷۶۶۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸- ۴۲: ۱۱
در دیدار با فرمانده سپاه امام رضا علیه اسلام صورت گرفت؛
به همت بسیج اساتید و بسیج جامعه پزشکی استان خراسان رضوی، ۲۰۰ نفر از اساتید دانشگاه‌های مشهد صبح امروز، دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، با حضور در مقر ستاد فرماندهی سپاه امام رضا علیه‌السلام ( پادگان شهید برونسی)، با سپاه پاسداران اعلام همبستگی کردند

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، در این مراسم ابتدا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مشهد دکتر سروری مجد ضمن خیر مقدم به اساتید حاضر در برنامه ، اقدام رژیم آمریکا در تروریستی خواندن نهاد انقلابی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم نموده ، حمایت دانشگاهیان استان خراسان رضوی را از سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی خراسان اعلام نمود و تاکید کرد؛ دانشگاهیان استان با جهاد علمی در کنار سپاه  به مردم خدمت خواهند نمود.

سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی  نیز در این مراسم ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور دانشگاهیان استان در سپاه امام رضا(ع)، همه روسای جمهور آمریکا را در دشمنی با انقلاب اسلامی دارای هدف واحدی دانسته، اقدام احمقانه آمریکا را ناشی از عصابنیت استکبار از نقش موثر سپاه در خنثی‌سازی اقدامات فریبکارانه آن‌ها دانست.

وی تصریح کرد؛ انقلاب اسلامی ایران پر از بزنگاه‌های تاریخی است، پر از فریب‌ها و خباثت‌های استکبار است که در همه آن‌ها شکست خورده است از جمله ایجاد داعش که متلاشی شد و نتیجه آن سرعت گرفتن انقلاب اسلامی و افزایش عمق راهبردی انقلاب اسلامی تا مرز های رژیم صهیونیستی است.

 نظری گفت؛ عامل پیروزی ما در این رویارویی‌ها مولفه قدرت معنوی است و تاکید کرد که در مدیریت داخلی کشور هم باید برای حل مسائل و مشکلات از آن استفاده کنیم.

ایشان در ادامه به نعمت امامت و ولایت اشاره کرد و سپاه را به نمایندگی از مردم، بازوی اجرایی ولایت عنوان نمود و سپاه را بدون مردم بی هویت دانست.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) همچنین راه حل تقویت جمهوریت و اسلامیت کشور و رسیدن به هدف متعالی کشور را استفاده از روش‌ها و فرمول‌های بومی برای حل مسائل کشور دانست.

در انتهای مراسم، بیانیه‌ اساتید در حمایت از سپاه و محکوم نمودن اقدام ژریم آمریکا توسط دکتر صابری مسئول کانون بسیج اساتید جامعه پزشکی قرائت گردید.

 اعلام همبستگی ۲۰۰ نفر از اساتید دانشگاه‌های مشهد با سپاه پاسداران

 

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، ایستادگی پشت سر ولایت در مقابل جبهه استکبار؛ مصمم بودن مومنان جامعه در راه حق با وجود مشکلات داخلی و خارجی؛ عصبانیت استکبار که در تصمیم‌های احمقانه آنها موج می‌زند؛ تاکید دانشگاهیان و معلمان دانشگاه بر تربیت دانشجویان متناسب با نیازهای کشور و حضور فعال در جبهه فرهنگی  و قرار گرفتن در کنار سپاه در یک سنگر از جمله محورهای اصلی این بیانیه است.

منبع: روابط عمومی بسیج اساتید استان خراسان رضوی

 

اعلام همبستگی ۲۰۰ نفر از اساتید دانشگاه‌های مشهد با سپاه پاسداران

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar