سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۷۶۸۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸- ۰۳: ۱۱
مدیر حوزه علمیه خواهران قزوین:
مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو تاسیس همیشه مورد حقد وکینه دشمنان قرار داشته است ،چرا که این نیروی ارزشمند وشجاع بارها توانسته توطئه های منافقین ،فتنه گران،وایادی استکبار جهانی را در منطقه شکست دهد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از قزوین ،حجت الاسلام رضا کاظم لو، در جمع طلاب واساتید حوزه علمیه خواهران استان قزوین ،ضمن محکوم نمودن رئیس جمهور نادان آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی گفت:اقدام نابخردانه آمریکا بار دیگر خباثت باطنی خود را نشان د اد.

حجت الاسلام کاظم لو خاطرنشان کرد: مجموعه حوزه علمیه خواهران استان قزوین و مبلغین آن همانند سایر آحاد ملت ایران پشتیبان و همراه سپاه پاسداران انقلاب اسلام بوده و این اقدام دولت آمریکا را محکوم می نماید.

وی اظهار کرد: استاد حوزه علمیه خواهران قزوین تصریح کرد:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نه تنها دردوران دفاع مقدس در عملیات های مهم نقشی اثرگزار داشت بلکه در دفاع از حرم هم فعالیتهای تاثیرگزاری داشت که توانست ،داعش را که دست پرورده و مورد حمایت تسلیحاتی و نظامی دولت های عربی مانند عربستان سعودی ،آمریکا ،اسراییل حمایت می شد را شکست فراموش ندشنی را به آنها بچشاند.

کاظم لو تبیین کرد: امروز پاسداران شجاع و دلاور سپاه پاسدازران انقلاب اسلامی در بلایای طبیعی مانند زلزله و سیل به یاری هموطنان آسیب دیده می رود.

 کاظم لو بیان کرد:جهادگران پاسدار وبسیجیان مخلص و با بصیر در جبهه توسعه و آبادانی کشور حضوری فعال وبی نظیر دارند و هم در جبهه مبارزه با استکبار جهانی و تامین امنیت پایدار تبدیل به الگویی برای دولت ها و ملت های آزاده شده اند.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین عنوان کرد: موفقیت های چشمگیر امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شرایطی رقم خورد که آمریکای جنایتکار و جهانخوار در دوره رئیس جمهور بی تجربه اش خود را ملعبه رژیم صهیونیستی و فریب خوردگان در منطقه کرده و می کوشد با وارونه نشان دادن حقایق موجود افکار عمومی جهان را تحت تاثیر خود قرار دهد.

کاظم لو خاطرنشان کرد:امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از تمامیت ارضی کشور و ارزش های ناب و متعالی انقلاب اسلامی همیشه پیشگام است.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بدو تاسیس همیشه مورد کینه دشمنان قرار داشته است ،چرا که این نیروی ارزشمند وشجاع بارها توانسته توطئه های منافقین ،فتنه گران،و ایادی استکبار جهانی را در منطقه شکست دهد.
1001/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar