سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۱۲۷۹۸۳
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸- ۵۸: ۰۸
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در توییتر به حضور روحانیون در مناطق سیل زده واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس بسیج  طلاب و روحانیون خبرگزاری بسیج، از همان آغازین روزهای سال جدید که برخی از شهرهای استان گلستان دچار حادثه سیل شدند طلاب و روحانیون از اولین گروه ها و قشرهایی بودند که به صورت داوطلب وارد کار شدند .

روحانیون در قالب گروه های جهادی از همان روز اول در کنار مردم سیل زده گلستان بودند و در کف میدان به یاری سیل زدگان شتافتند.

بعد از افزایش بارندگی و وقوع سیل در استان های لرستان و خوزستان نیز بار دیگر این طلاب بودند که در کنار سایر نهادی ها و سازمان های دولتی و مردمی در صحنه حاضر شدند به طوری که تنها در شهر پلدختر بیش از 500 روحانی به یاری مردم سیل زده شتافتند.

این اتفاقات در زمانی رخ داد که بیگانگان و دشمنان از هر روزنه ای برای ضربه زدن به روحانیت و جایگاه بی بدیل این قشر استفاده می کنند اما مردم ایران اسلامی در عمل دیدند که باز هم این طلاب هستند که همانند برهه های دیگر تاریخی مانند جنگ تحمیلی ، سیل و .... در کنار مردم هستند.

حضور جهادی طلاب در مناطق سیل زده با واکنش های متفاوتی در سطح جامعه روبرو  شد به طوری که بسیاری از مردم در پست ها و کامنت های مختلف از این حضور قدردانی کردند.

احمد امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم قم در مجلس نیز با انتشار پستی در صفحه ای شخصی خود در توییتر به حضور روحانیون در مناطق سیل زده واکنش نشان داد.

وی در این باره نوشت: نخواستند ببینند، اما باز هم طلبه ها همچون دوران دفاع مقدس، بیشترین حضور صنفی را میان دیگر اقشار ملت در یاری به هم وطنان سیل زده دارند.

زنده باد ارتش، زنده باد سپاه، زنده باد بسیج ، زنده باد دانشجو... ، پاینده باد ایران اسلامی

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar