سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۲۸۶۲۲
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸- ۵۴: ۱۶
حجت الاسلام انوری در جمع پایوران ناحیه مرکزی یزد:
مدیر حوزه علمیه حضرت امام خمینی(ره) در در نشست عقیدتی پایوران ناحیه مرکزی یزد گفت: در تاریخ، فقط حاکمیت ولی فقیه به عنوان نائب امام زمان(عج) را در جمهوری اسلامی می بینیم؛ ولایت ورهبری فقیهی که مقبولیت جهانی دارد وهمه دوست ودشمن به درایت وحکمت ایشان معترفند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد؛ حجت الاسلام انوری در جمع پایوران ناحیه مرکزی یزد ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعیانیه وتبریک پیشاپیش به مناسبت ولادت باسعادت منجی بشریت امام زمان(عج) گفت: اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به این است که از طرف رهبری فرزانه وحکیم که مقبولیت جهانی دارند وبه همه مسائل جهان اسلام ونقاط ضعف وقوت آن آگاه ومطلع هستند تنظیم وبیان شده است.
وی در ادامه با بیان نکات مستخرج از این بیانیه افزود:شاخصه های زیادی برای ارزیابی دستاوردهای انقلاب، پیشرفت علمی، عدالت اقتصادی، اخلاق ومعنویت و همچنین افتخار به گذشته وامید به آینده در بیانیه گام دوم مشخص شده است.
وی در پایان تصریح نمود:وظیفه ما در قبال این بیانیه وبخش نامه در درجه اول فهم صحیح ومورد تجزیه ونحلیل قرار دادن زوایای آن است تا مغفول نماند؛ دومین اقدام گفتمان سازی است که هیئت های اندیشه ورز باید این بیانیه را مورد تجریه وتحلیل قرادهند و نقشه راه آینده را ترسیم نمایند؛ همه ارکان، حوزه های علمیه، وزارت خانه ها وهمه نهاد های علمی، سیاسی وافتصادی سهم خود را از آن جداکنند؛ سومین کار نظریه پردازی جوانان فکور وخلاق وتئوریسین است ودر مرحله آخر، هماهنگ سازی اسناد مملکت با این سند راهبردی است.
انتهای پیام/د 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar