سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۲۸۶۵۳
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸- ۲۹: ۱۸
به عنوان یادبود خاطره سردار بزرگ اسلام و فرمانده شجاع و مربی عارفمان، یکی از دست نوشته های دکتر چمران بخاطر توجه بیشتر به متون آن و تلاش در راه آن به ضمیمه ارسال می گردد.
به گزارش خبرگزاری بسیج، دست نوشته شهید چمران به فرماندهان تحت امر خود

به عنوان یادبود خاطره سردار بزرگ اسلام و فرمانده شجاع و مربی عارفمان، یکی از دست نوشته های دکتر چمران بخاطر توجه بیشتر به متون آن و تلاش در راه آن به ضمیمه ارسال می گردد. امید است که بخاطر رضای خدای بزرگ و بپاس حرمت خون آن شهید، در بکار بستن آن کوشا باشیم.

 

ستاد جنگ‌های نامنظم

1360/04/15

 


 

دست نوشته شهید چمران به فرماندهان تحت امر خود

 

نکاتی که مسئولان اردوگاه باید در نظر بگیرند:

1- هدف ما انسان‌سازی است، انسانی که خدا را بپرستد، بر اساس ارزش‌های خدایی کار کرده، با هوای نفس مبارزه نماید، با طاغوت‌ها و ابرقدرت‌ها بجنگد، و در برابر هیچ قدرتی جز خدا تعظیم نکند.

جنگ، پیروزی، شکست، مصیبت، سختی، درد، غم، فعالیت، مبارزه و خلاصه همه زندگی برای تربیت انسان و عبرت او و بالاخره هدایت او به‌سوی کمال است.

2-  ما در این انسان‌سازی وظیفه‌داریم که محیطی مناسب برای این انسان آرزومند تعبیه کنیم.

انسانی که با آرزوی شهادت و وصول به‌حق، زندگی و خانواده خود را رها کرده، به‌سوی ما آمده است و فطرت او پذیرایی این جهش روحانی بزرگ می‌باشد، آمادگی شهادت و فداکاری و خون، هر تربیتی را تسریع می‌کند.

دستنوشته شهید چمراندستنوشته شهید چمران

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar