سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۱۱۰۱
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۳۴: ۱۵
در مجموعه مهارتهای بالینی دانشكده علوم پزشكى دانشگاه آزاد اسلامى شاهرود:
پانزدهمین دوره آزمون سراسری صلاحیت بالینی دانشجویان پزشکی کشور در دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، پانزدهمین دوره آزمون سراسری صلاحیت بالینی دانشجویان پزشکی کشور در دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برگزار شد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در خصوص این آزمون گفت: این دوره ۱۵ امین دوره برگزاری آزمون سراسری صلاحیت بالینی دانشجویان پزشکی کشور است که دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برای سومین دوره برگزار کننده این آزمون می‌باشد.
دکتر سوسن جعفریان تصریح کرد: دو دوره قبل این آزمون در مردادماه و آبان ماه سال گذشته در این دانشکده برگزار گردید که در مرداد ماه ۲۰ و در آبان ماه ۲۳ نفر شرکت کننده حاضر بودند و در این دوره هم ۳۰ پزشک و دانشجوی پزشکی حضور یافتند.
پزشک متخصص اطفال بیمارستان خاتم الانبیا (ص) خاطر نشان کرد در برگزاری این آزمون که راس ساعت ۸:۳۰ صبح روز پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۹۸ در مجموعه مهارت بالینی (skill lab) دانشکده علوم پزشکی واحد و با حضور نماینده و ناظر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی آقای علی ابراهیمی فخار شروع شد ۱۳ نفر استاد آزمونگر، ۶ بیمارنما و ۱۵ نفر عوامل اجرایی مشارکت داشتند.
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در خصوص هدف از برگزاری این آزمون گفت: مطابق آیین‌نامه، این آزمون علاوه بر امتحانات و ارزیابی‌های پایان بخش‌های بالینی، در پایان مرحله کارورزی انجام می‌شود و شرکت و کسب نمره لازم در آزمون صلاحیت بالینی جهت انجام امر طبابت پزشکان عمومی الزامی است. در این آزمون نمره اعلام نمی‌شود و نتایج آن به صورت رد یا قبول اعلام می‌شود و به قبول شدگان گواهی صلاحیت بالینی اعطا خواهد شد.
لازم به ذکر است آزمون مهارت‌های عملی بالینی به صورت همزمان و متمرکز در مراکز واجد صلاحیت در مناطق آمایشی کشور برگزار می‌شود که دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود جزو معدود دانشگاه‌های کشور است که این آزمون در آن برگزار می‌گردد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar