سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۳۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۵۶: ۰۹
فرمانده بسیج کارگری الغدیر شاهرود از کمک بیش از یک میلیارد ریالی کارکنان شرکت سیمان شاهرود و عاملان فروش این شرکت به سیل‌زدگان کشور خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، رضا عامری درباره اهمیت طرح «جهاد همبستگی ملی» در بازسازی مناطق سیل‌زده اظهار کرد: شرکت سیمان شاهرود با همکاری پایگاه بسیج فجر از ابتدای سال با توجه به آسیب‌های سیل در نقاط مختلف کشور، کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به مردم سیل‌زده اهدا کرده است.
وی بیان کرد: کمک‌های نقدی و غیرنقدی شرکت سیمان شاهرود در سیل اخیر استان گلستان بیش از ۲۰۰ میلیون ریال شامل ۱۰۰ میلیون ریال پتو و ۱۰۰ میلیون ریال وسایل بهداشتی و خوراکی با همراهی سه نفر از نیرو‌های بسیجی در محل تحویل مردم داده شد.
فرمانده بسیج کارگری الغدیر شاهرود با اشاره به کمک به منطقه کالپوش و مجن در استان سمنان افزود: شرکت سیمان شاهرود، لودر و کامیون به محل رانش زمین ارسال کرد و آماده‌باش تجهیزات شامل لودر، کامیون، وانت و تراکتور برای حضور در این مناطق انجام شد.
عامری خاطرنشان کرد: کارکنان این شرکت هم مبلغ ۲۳۰ میلیون ریال کمک نقدی به سیل‌زدگان استان خوزستان کمک کردند.
وی با اشاره به کمک نقدی عاملان سیمان شاهرود به سیل‌زدگان گفت: عاملان فروش سیمان شاهرود هم تاکنون مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال به سیل‌زدگان استان گلستان کرده‌اند و این کمک‌ها همچنان ادامه دارد.
فرمانده بسیج کارگری الغدیر شاهرود خاطرنشان کرد: در مجموع تاکنون کارکنان و عاملان فروش سیمان شاهرود بیش از یک میلیارد ریال به سیل‌زدگان استان‌های مختلف کشور کمک کرده‌اند.
لازم به ذکر است، طرح «جهاد همبستگی ملی» با هدف کمک به هم‌وطنان سیل‌زده آغاز شده و یک دعوت ملی از همه هم‌وطنان برای مشارکت و کمک در حل مشکلات مردم مناطق سیل‌زده است.
در این طرح، آحاد مردم با محوریت مساجد در تأمین یک «خانه»، هر بانک در ساخت و تعمیر و تجهیز یک «مدرسه» و هر کاسب هم در تأمین یک قلم کالای اساسی برای خانواده‌های سیل‌زده کمک خواهد کرد.
همه پایگاه‌های مقاومت بسیج در سراسر کشور در اجرای این طرح آمادگی و همکاری خواهند داشت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar