سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۵۳۷۸
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۳۱: ۱۰
فرمانده سپاه ناحیه ملایر عنوان کرد
فرمانده سپاه ناحیه ملایر گفت: اردوی میدان تیر دانش‌آموزان در راستای افزایش توان رزمی، تقویت روحیه شجاعت، ایثارگری، فداکاری و آمادگی همه جانبه برای مقابله با تهدیدات احتمالی برگزار می‎شود.

برگزاری اردوی میدان تیر دانش‌آموزی با هدف آمادگی و تقویت روحیه ایثارگریبه گزارش سرویس بسیج دانش آموزی خبرگزاری بسیج از ملایر، سرهنگ سیدجواد حسینی در اردوی میدان تیر دانش‌آموزان پسر شهرستان ملایر اظهار داشت: این برنامه با هدف آشنایی با فنون رزم و اصول دفاعی و تیراندازی به صورت عملی برگزار می‌شود.

وی افزود: افزایش توان رزمی، تقویت روحیه شجاعت، ایثارگری، فداکاری و آمادگی همه جانبه برای مقابله با تهدیدات احتمالی از اهداف این اردو است.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر اظهار داشت: شرکت در میدان تیر و تیراندازی جزو مواد کتاب درسی آمادگی دفاعی در مقطع دوم متوسطه است که همه ساله با همکاری آموزش و پرورش انجام میشود.

وی گفت: جنگ نرم، اصول کار با اسلحه و ایست و بازرسی نیز در مرحله سوم اردوی عملی آمادگی و دفاعی ویژه پسران مقطع متوسطه نظری و دوازدهم هنرستان آموزش داده می‏شود.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar