سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۳۶۹۴۷
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۰۱: ۲۳
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یاسوج راه اندازی سامانه نامگذاری معابر شهر یاسوجدر آیین نامگذاری یکی از محلات این شهر گفت: در قالب این طرح نامگذاری معابر یاسوج ساماندهی می‌شود.
اکبری تبار افزود: دسترسی راحت‌تر مردم به معابر شهری، جلوگیری از تکرار نامگذاری ها، تغییر نام و درخواست نام از جمله مزایای این سامانه است که با مشارکت مردم اجرا می‌شود.
وی گفت: این طرح هم اکنون با هزینه ۶ میلیارد ریال در معابر شرف آباد، بلوارکشاورز، شهرک میلاد، شهرک جانبازان، و محله بختیاری‌ها که پیش از این در طرح تفضیلی شهری نبوده است آغاز و پس از آن، تمامی محله‌های بدون نام شهریاسوج نامگذاری می‌شوند.
اکبری تبار از مرمت و تعویض ۷۰۰ تابلوی فرسوده شهریاسوج نیز خبردادو اضافه کرد: در نامگذاری معابر از اسامی شهدا، مشاهیر استان و کشور، گل‌ها و موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی استفاده خواهد شد.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی یاسوج گفت:در قالب این طرح در آیینی محله بختیاری‌های شهر یاسوج با هماهنگی ستاد ارتش در استان و بنیاد شهید به نام "شهید صیاد شیرازی" مزین شد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar