سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۸۲۹۵
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۳۱: ۱۷
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود از رکورد زنی تیم این باشگاه در مسابقات بین المللی سازه های ماکارونی کُرد کاپ خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود از موفقیت تیم این باشگاه در گرایش سازه‌های راندمانی در اولین دوره مسابقات بین المللی سازه‌های ماکارونی کُرد کاپ خبر داد.
دکتر نسرین صالحی در خصوص برگزاری این مسابقات گفت: در این مسابقات که به همت دانشگاه ملی کردستان و انجمن کشوری سازه‌های ماکارونی ایران در دو گرایش راندمان و ستون فشاری برگزار شد، بیش از ۸۰ سازه بارگزاری گردید و رقابت‌ها در بخش دانشجویی برگزار شد. در گرایش راندمان این مسابقات، سازه تیم باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد شاهرود با تحمل وزن حدود ۷۵۶.۱ کیلوگرم و راندمان ۲۷۳۳.۵۵ عنوان قهرمانی مسابقات را بدست آورد.
عضو هیات علمی دانشگاه ازاد اسلامی واحد شاهرود در مورد هدف و نحوه برگزاری این مسابقات گفت: در این مسابقات که با اهداف آموزشی، آزمایش طراحی و یا برای رقابت علاقمندان و آمادگی برای شرکت در مسابقات مختلف برگزار می‌گردد، سازه‌ها از جنس ماکارونی هستند که با کمک چسب طراحی و ساخته می‌شوند.
وی خاطر نشان کرد: همه ساله مسابقات مختلفی در سراسر جهان توسط مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در زمینه سازه‌های ماکارونی و برای سنجش میزان تحمل پذیری وزن و فشار توسط این سازه‌ها برگزار می‌شود.
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد شاهرود کسب این موفقیت را به مجموعه دانشگاه آزاد کشور و به ویژه اعضای تیم باشگاه آقایان علیرضا جاودانیان، فرزاد ریگی و دکتر احسان کاشی تبریک گفت و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.
شایان ذکر است آقای فرزاد ریگی فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران گرایش سازه از دانشگاه آزاد زاهدان و دانشجوی رشته راه و ترابری مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شاهرود است و پیش از این نیز در مسابقات مختلف ملی و بین المللی به رتبه‌های متعددی دست یافته است که چند نمونه از آن در ادامه قرار داده شده است:
۱. مقام دوم در گرایش راندمان ۱ متر مسابقات سازه‌های ماکارونی دانشگاه خاوران مشهد سال ۹۵،
۲. مقام اول گرایش راندمان مسابقات ملی سازه‌های ماکارونی دانشگاه شهیدبهشتی تهران سال ۹۴،
۳. مقام اول در گرایش سازه‌های سنگین در مسابقات کشوری سازه‌های ماکارونی در دانشگاه مازندران سال ۹۵،
۴. کسب مقام سوم گرایش راندمانی در مسابقات کشوری باتیس تهران سال ۹۴،
۵. مقام سوم مسابقات بین المللی SBC تهران سال ۹۷،
۶. کسب مقام دوم گرایش راندمان مسابقات بین المللی SBC تهران سال ۹۶،
۷. کسب مقام سوم گرایش ستون فشاری در جشنواره ملی کارون کاپ اهواز سال ۹۶،
۸. کسب مقام پنجم گرایش راندمانی در جشنواره بین المللی اروند ۹۶،
۹. مقام اول گرایش سنگین مسابقات ملی دانشگاه گیلان ۹۵
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar