سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۸۸۳۶
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۱۵: ۰۹
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: تقویت همکاری و همدلی بین قوا باعث پیشرفت هر چه بهتر استان می شود.

همدلی بین قوا باعث پیشرفت استان است

به گزارش خبرگزاری بسیج ا زاردبیل، اکبر بهنام جو در دیدار با رییس کل جدید دادگستری استان که جمعی از مدیران استانی هم حضور داشتند، ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، استقلال قوا و تقویت همکاری و همدلی بین قوای اجرایی و قضایی، باعث پیشرفت هر چه بیشتر استان و تحقق اهداف پیش بینی شده می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه توفیقات استان اردبیل در بحث های عمرانی و اقتصادی تاکنون بسیار خوب و مناسب بوده است افزود: اهتمام به مباحث پیشگیری در امور فرهنگی و اجتماعی می تواند باعث کاهش ورودی پرونده های قضایی و جزایی شود.

بهنام جو در ادامه رعایت اصل بی طرفی و عدالت در برگزاری انتخابات را راهبرد اصلی مدیران استان برشمرد و اظهار داشت:برگزاری انتخاباتی سالم در فضایی امن و با رعایت عدالت در دستور کار متولیان برگزاری انتخابات است.

رییس کل دادگستری استان هم ایجاد اشتغال و رونق تولید را بزرگترین حرکت فرهنگی و انقلابی دانست و افزود:دستگاه قضایی با تمام قوا از سرمایه گذاری پاک، فعالان عرصه کار و چرخه تولید حمایت می کند.

ناصر عتباتی ادامه داد:همکاری و همدلی بین قوا می تواند باعث ارتقای وضعیت اقتصادی اجتماعی و فرهنگی استان اردبیل شده و آینده خوبی برای مردم این خطه رقم زند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar